хранене при рак

  • 762
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 414
отдавна си мислех да пусна тема за храненето като основно лекарство и превантивна мярка, но сега имам конкретно питане.
на наш близък му откриха рак на простатата, оперираха го, мина курс химиотерапия... бих искала да ме посъветвате относно режима на хранене при такава ситуация. благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 674
това е първият сайт,който се появи в гугъл
 

http://www.cancerbackup.org.uk/Resourcessupport/Eatingwell/Thebu … pdiet/Samplemenus

# 2
  • Мнения: 2 655
а предприеме курс по гладолечение (разбирай пълен глад) дълго. Става само под ръководството на лекар.
Има роднина, която се спаси от рака и разсейките с 40 дневен глад и правилно захранване.

# 3
  • Мнения: 668
И аз съм чела за един руснак, който пил сума ти време само чай, естествено, дори без захар... и оздравял Hug Чела съм също, че не трябва да се яде никакво месо, но все си мисля, че със силата на духа, излекуването е много по-вероятно:
http://www.beinsadouno.com/articles.php?id=131

Ето един цитат:

Яви се тумор в корема или другаде някъде. Не се плашете, това показва, че се е насъбрала на едно място излишна енергия, която трябва да се отправи някъде навън. Ще стимулирате някои от здравите клетки наоколо да изгонят тази енергия вън, мисълта да е силна, съсредоточена и ще се дойде до естественото състояние. Ако няма друг изход, може и с операция да се премахне болестта. Но със силна, концентрирана мисъл един тумор може да изчезне сам по себе си. Чрез внушение може да поболите и най-здравия човек. Чрез внушение може да изкарате какъвто и да е тумор вън от тялото, и то за 24 часа. За три дни може да изкарате тумор, като поставите болния в магнетичен сън. Чрез внушение какъвто и да е тумор може да се премахне, зависи всичко от мисълта.

# 4
  • Мнения: 4 414
Благодаря ви за отзивите!
Може ли някой да ми даде координати на лекар, който би се съгласил да следи лечение с глад или координати на диетолог, който има опит с такива заболявания? Благодаря ви  bouquet
honey13, убедена съм, че си права. запозната съм с идеите на  Дънов относно здравето доста обстойно, но за съжаление, това изисква друг вид отношение, което липсва в този случай...понякога ми е много мъчно, че хората отхвърлят с лека ръка такива предложения и ги смятат за безсмислица, но това е положението...Благодаря ти за включването! А есенциите на Бах биха ли могли да помогнат?

# 5
  • Мнения: 668
Така е, за жалост. Малко са тези, които се замислят...

Баховите есенции не могат да излекуват рак, но биха могли да подобрят общото състояние на човек, в смисъл - да мисли по-позитивно и да има повече енергия. Прилагат се и след химиотерапия.

Общи условия

Активация на акаунт