Добър съдов-хирург във Варна?

  • 14 363
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте   bouquet.Търся добър специалист.Не държа да работи със здравна каса,може и на частно.Ще бъда благодарна на всички,които споделят личните си впечатления и ми помогнат в избора.

# 1
Забравих да спомена,че в началото на месеца ходих при доц.Княжев.Не останах доволна.Въпреки,че не сметна за необходимо да ми прави каквито и да е изследвания,си купих лекарствата,които ми изписа,но  Cry.Та затова сега отново съм на фаза търсене.Помагайте!

# 2
  • Мнения: 105
Д-р Стефанов, работи в Терапията, Европа и Темелков. Прави операция на баща ми, останахме много доволни.

# 3
А някакви негови координати?В клиника Темелков май ще ми е най-удобно,но как варират там прегледите  newsm78?

# 4
  • Мнения: 105
Ние ходехме в Европа, защото прегледите бяха по-евтини отколкоот в Темелков, но точно не помня мисля около 20 лв беше. Обади се на двете места и питай кога е на работа и колко е прегледа. А той наистина е многои добър лекар и човек Peace

# 5
e=10pt][/size]   Здравейте,най добрите съдови хирурзи са в болница Токуда - София,къде ли не ходих преди това,имах тромбофлебит и в Токуда ми направиха операция преди 14 дни,сега се възтановявам успешно .

# 6
  Здравейте,най добрите съдови хирурзи са в болница Токуда - София,къде ли не ходих преди това,имах тромбофлебит и в Токуда ми направиха операция преди 14 дни,сега се възтановявам успешно .
Може би наистина е така,дано не ми се налага да идвам чак до там,надявам се  Praynig заболяването ми да не е толкова сериозно.

# 7
  • Мнения: 1 234
д-р Стефанов прави операция и на баща ми преди година и половина. Препоръчвам го  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 100
Моля, за информация за Токуда, съдова хирургия, по здравната каса ли са операциите? а имена на специалисти може ли да ми дадете?

Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт