ka6lia po vreme na san

  • 1 034
  • 9
  •   1
Отговори
не знам дали някои е имал този проблем но при нас е от 2 месеца.детето ми което е на година и шест месеца има гъст секрет в носа от които по време на сън кашля.педи то ми каза че е от зъбите и ми изписа перитол но от него се повлиява само временно.някои имал ли е този проблем

# 1
  • Мнения: 984
изследвали ли са го за стафилококи, до колкото знам от зъби не тече нос

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 19:15 от kiki77

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
НЯМА ДЕТЕ БОЛНО ОТ ЗЪБИ!!! Нарочно пиша с големи букви.
Доктор, който твърди, че детето е болно от никненето на зъбите, не е лекар за мен. Много удобно- когато не знаеш каква диагноза да поставиш- зъби. ами като изникнат всички зъби на детето?! Тогава какво?!

Като начало- посявка от носа за бактерии. Ако има- подходящ по антибиограмата АБ. Ако няма- подходящи за секрета капки.
Ако няма бактерии, аз не ползвам даже капки. Само физиологичен разтвор или хомеопатичния спрей Еуфорбиум.
Няколко пъти ми се е случвало да има периоди, в които детето кашля само нощно време. Давах по предписание хомеопатичните гранули Дросера и всичко отшумя много бързо.

# 3
  • София
  • Мнения: 558
Заведи го на УНГ доктор да го прегледа - от зъби има зъбобол най-често  Mr. Green и други работи... но хремата  и  кашлицата си имат други причинители Peace

# 4
  • Мнения: 13 772
НЯМА ДЕТЕ БОЛНО ОТ ЗЪБИ!!! Нарочно пиша с големи букви.
Доктор, който твърди, че детето е болно от никненето на зъбите, не е лекар за мен. Много удобно- когато не знаеш каква диагноза да поставиш- зъби. ами като изникнат всички зъби на детето?! Тогава какво?!

Като начало- посявка от носа за бактерии. Ако има- подходящ по антибиограмата АБ. Ако няма- подходящи за секрета капки.
Ако няма бактерии, аз не ползвам даже капки. Само физиологичен разтвор или хомеопатичния спрей Еуфорбиум.
Няколко пъти ми се е случвало да има периоди, в които детето кашля само нощно време. Давах по предписание хомеопатичните гранули Дросера и всичко отшумя много бързо.

Абсолютно подкрепям горното мнение
Бих казала че каката при нас беше с подобен симптом като се появи третата сливица , но пък вие сте още малки...

# 5
i az taka si pomislix no toi me overi 4e ako ne e ot zabi sigorno e stesnenie na nosnite kanali i zatova deteto se zadrastvalo

# 6
  • Мнения: 984
вземи си детето и отиди при друг лекар за консултация

# 7
  • Мнения: 516
Тия лекари веки ден ме изумяват! Като не знае дали е от стеснение на каналчетата, да ви даде направление за УНГ. Дъщеря ми има някакви малформации там и при най-малкия секрет започва да хърка. Сега си имаме Мораксела и Стафилококи, от които има хрема вече два месеца. След капките малко затишие настъпи, а сега наново с пълна сила. Имаме си антибиограма, но педиатърът ни каза, че нямало нужда от АБ, след като няма т-ра. По това време и секрета беше спрял, само похъркваше. Но сега от 3 дни е с жълта хрема.
Направи изследване на носен секрет и с резултата отидете при УНГ, така ще получиш най-компетентно мнение, а не само догатки.

# 8
  • Мнения: 1 058
Не изключвай и алергична кашлица.

# 9
  • Мнения: 222
И МОЯТА ДЪщЕРЯ ОТ СНОщИ КАшЛЯ НА СЪН , И ПОВЪРНА ТОПКА ЛИГИ, В МОМЕНТА И НИКНАТ ОТНОВО ЗЪБИ И ПОСТОЯННО ССЕ ДАВИ И КАшЛЯ ОТ ЛИГИ ОТ ВчЕРА Е И СЪС СОПОЛКИ, ВОДИХМЕ Я ПРИ ПЕДИ И ТЯ КАЗА ДА чЕ ГЪРДИчКИТЕ СА чИСТИ И СЕ ДАВИ ОТ СОПОЛИ И ЛИГИ, А ТЕ ТЕКАТ КАТО ИЗ ВЕДРО.ТА И АЗ СЪМ В чУДЕНКА ДАЛИ НАИСТИНА Е САМО ОТ ТОВА ИЛИ ПАК щЕ СЕ РАЗБОЛЯВАМЕ. ВИЕ КАКВО МИСЛИТЕ, СЛУчВАЛО ЛИ СЕ Е И ПРИ ВАС.

PS ИЗВИНЯВАЙ чЕ ТИ ПОЛЗВАМ ТЕМАТА ЗА ДА ПИТАМ

Общи условия

Активация на акаунт