Как си избирате козметика?

  • 1 836
  • 39
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Как избирате козметиката, която ползвате - задължително тествате, преди да купите; търсите предварителна информация; по добри отзиви или на сляпо?

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 17:30 от kopche

# 1
  • Мнения: 2 414
Различно. Thinking
Па принцип влияя доста от рекламата на даден продукт или от добри отзиви,които съм прочела във форумите. Laughing

# 2
  • Мнения: 17 407
БЯлата козметика избирам без да тествам.  Предварително знам какво търся и нямам разочарования. НЕ така стои въпросът с козметиката за коса. Там съм на принципа проба- грешка, купувам непрекъснато и после изхвърлям, тъй като няма на кого да подаря. Зарината съм с всевъзможни продукти и вс еоще търся своя...

# 3
  • Мнения: X
избирам я импулсивно Crazy

# 4
  • Мнения: 4 053
Различно. Thinking
Па принцип влияя доста от рекламата на даден продукт или от добри отзиви,които съм прочела във форумите. Laughing


аз също,
много се влияя от чужди мнения, търся тестери и ако ми хареса купувам  Wink

# 5
  • Мнения: 42
Първо си взимам тестерчета ако има такива и после си купувам, специално за бялата козметика. А с декоративнтата направо купувам.

# 6
  • Мнения: 3 313
Различно. Thinking
Па принцип влияя доста от рекламата на даден продукт или от добри отзиви,които съм прочела във форумите. Laughing


аз също,
много се влияя от чужди мнения, търся тестери и ако ми хареса купувам  Wink
            Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 9 468
"Слушам" момичетат от форума, и тогава тръгвам на пазар Peace bowuu.
И то само ако имам конкретна нужда.  Wink
Избягвам импулсивните покупки. Naughty

# 8
  • Мнения: 765
Предварителна информация и отзиви, ако приятелка си е взела нов продукт- тествам..така. Чета много списания и горе-долу знам какво ново изкарват фирмите, които предпочитам, за бялата козметика гледам да съм в крак с нещата.
 За цветната козметика се доверявам на себе си само- тествам , избирам и така.
 Парфюми също избирам не по това кой е нов и модерен, а по моментен импулс.
 Шампоани, душ гелове, сапуни ползвам всякакви и купувам това което ми хареса като опаковка и аромат- не съм вманиачена там, мога да вляза в супермаркет и да си купя от фирмите предлагани там.

# 9
  • Мнения: 5 678
Честно казано влияя се много от мненията във форума и то мненията на определени момичета.До сега не са ме подвели!Но ползвам винаги първо тестери.

# 10
  • Мнения: 99
Ако е възможно - ползвам тестери. Или мострите от таблата, на които се продават. Чета мнения от форума. И преценявам продуктите на външен вид също  Laughing
Понякога сменям някой продукт само защото ми е писнало да го гледам.

# 11
  • Мнения: 3 376
По принцип вече знам какво ми харесва и допада,има продукти и марки,които не сменям и държа на тях,защото ми действат най-добре.

Иначе преди това бях на случайния принцип,а относно бялата козметика не се доверявам много,много на препоръки,защото каквото е добро за един това не значи,че ще действа така и на друг.

# 12
  • Мнения: 2 090
Бялата козметика ми е една определена марка,която ''открих'' преди 2 години и кожата ми понася много добре.Нея не я сменям,иначе декоративната козметика сменям често.Пробвам най-различни неща,ако нещо ми хареса в дадена реклама,каталог или по препоръка на приятелка,също и ако просто го видя на щанда и ми хареса пак си го купувам.Зависи и от настроението ми,понякога просто решавам ''Стига с тази скучна кафява гама'',и минавам на розова... Wink

# 13
  • Мнения: 757
като ми хареса нещо в магазина си го взимам,за какво ми е да питам и разпитвам,всеки има различен вкус,кожа и предпочитания

# 14
  • Мнения: 4 292
като ми хареса нещо в магазина си го взимам,за какво ми е да питам и разпитвам,всеки има различен вкус,кожа и предпочитания
И аз съм така. Влизам в магазина, харесвам си, купувам и толкова.

Общи условия

Активация на акаунт