Моля за малко помощ. Търся специалист

  • 1 016
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 862
Здравейте,
историята ми е следната. След прекаран хепатит и излекуван съответно, започнаха странни проблеми.
Получава зачервявания по кожата на ръцете, а понякога и на други места от тялото, които много сърбят, а когато започна да ги чеша и адски болят.
Обиколих всички възможни доктори, като започнах от невролог и стигнах до какви ли не........
Последно в София ми казаха, че заболяването ми е авто-имунно, но незнаят какво точно. Как може да е автоимунно, след като всички кръвни, уринни и тем подобни изследвания са ми перфектни.
Не разбирам вече какво става с мен. Чудя се на какъв доктор да отида. Embarassed
Много моля, ако някой се е сблъсквал с нещо подобно или има познати, които са - да ме посъветва нещо.
 П.П. Докторите не правят никаква връзка между хепатита и петната по кожата. Казах го само за информация.

Предварително благодаря.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Отиди на дерматолог или алерголог.Може да ти се е отключила някоя алергия независимо,че до сега не си страдала от това.Аз цял живот не съм страдала от алергии и изведнъж след бременноста ми се отключиха милион алергии,почти към всички храни.Успех

# 2
  • Мнения: 862
Глухарче, на алерголог ходих след невролога. Но и той не беше категоричен че става въпрос за алергия.
Въпреки всичко, мога да опитам пак при специалист, но този път в София.
Някой може ли да ми препоръча истински добър алерголог в София.

Благодаря.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 273
Д-р Мустаков е добър алергорог. Но не знам координати. Виж в Гугъла.

# 4
  • Мнения: 1 984
никой ли не те насочи към ревматолог? каква диагноза да дадоха дерматолозите? често се случват невродермити след прекаран хепатит.

# 5
  • Мнения: 862
Общо взето дерматолозите казват че е неврологично. Невролозите казват че е дерматологично, а алерголозите в крайна сметка отсъдиха че може да е от зъб  ooooh!
Нито един доктор не повтори диагноза, думи нямам вече  #Crazy

# 6
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Сайта на НЗОК-линк Партньори и дейности-линк Лекари специалисти.  Задаваш град, после специалности, ще ти излязат имена, адреси, телефони.
Ако ти е трудно да се справиш ще помогна, но поне град и конкретна специалности ми кажи за да търся координати. Това мога да кажа само. Желая успех.

Я виж какво открих: http://www.mustakov.com/bg/main.php

# 7
  • Мнения: 1 984
Общо взето дерматолозите казват че е неврологично. Невролозите казват че е дерматологично, а алерголозите в крайна сметка отсъдиха че може да е от зъб  ooooh!
Нито един доктор не повтори диагноза, думи нямам вече  #Crazy
ок. нека ви види ревматолог, и ако няма нищо нищо пуснете едно лс.

# 8
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Уважаема госпожо,
Дали сте забелязали, че има хора, трогнали се от проблема Ви и направили опити да ви помогнат?
Вероятно Вие, впечатлени от нечии други проблеми и давайки съвети за тях (прим., че е нормално част от спермата да изтича след секс) сте оставили своя проблем на страна. Това е много благородно от Ваша страна. Само е жалко, че хора са загубили време и енергия да търсят, и дават на Вас информация , която явно не Ви е нужна.
Искрено Ви желая здраве, уважаема госпожо.

# 9
  • Мнения: 862
Уважаема госпожо,
Дали сте забелязали, че има хора, трогнали се от проблема Ви и направили опити да ви помогнат?
Вероятно Вие, впечатлени от нечии други проблеми и давайки съвети за тях (прим., че е нормално част от спермата да изтича след секс) сте оставили своя проблем на страна. Това е много благородно от Ваша страна. Само е жалко, че хора са загубили време и енергия да търсят, и дават на Вас информация , която явно не Ви е нужна.
Искрено Ви желая здраве, уважаема госпожо.


Уважаеми Господине,
Много добре забелязах, че има хора трогнали се от проблема ми и отзовали се на въпроса ми. На някой от тях даже отговорих чрез лично съобщение. Това, че не съм изразила благодарности в темата, не означава, че съм пренебрегнала нечие мнение.
Наблягате на това, че давам съвети на други хора в теми от съседен подфорум. Да, защото съм компетентна там. За съжаление се боря да имам дете от доста време и това ме направи половин доктор. Аз също в началото се притеснявах, че спермата изтича и търсех мнението на вече препатили момичета, за това година по-късно си позволявам да успокоя с шеговит тон някого, вълнуващ се в момента.
Благодаря за пожеланието за успех, дано е добронамерено. Но мисля, че в поста ви струи ирония, която честно казано не разбирам с какво предизвиках.
На вас желая също успех, в каквото и начинание и област да е свързан той.

# 10
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Пожеланието ми за успех е абсолютно и безрезервно искрни. В никакъв случай получаването на благодарност не ми е цел. Такава е само идеята да помогна доколкото имам възможност и някакви познания да го правя.

Общи условия

Активация на акаунт