Боите за коса и кърменето

  • 1 023
  • 17
  •   1
Отговори
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Извинявайте за въпроса, ако ви се стори не на място.
Та значи, някой знае ли дали вредят боите за коса по някакъв начин на майките - кърмачки. Аз не знам какво да си мисля, та затова ако някой знае го моля да ми помогне.
Благодаря Ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Не,не вредят нито на бременни,нито на кърмачки!Боядисвай си се спокойно

# 2
  • Мнения: 218
Aз не съм спряла да се боядисвам ( с руса коса съм ).
Като забременях попитах гинеколога ми дали мога да се боядисвам и отговора беше да но с хубави бои
Даже след малко отивам да се разкрасявам

# 3
  • Мнения: 142
Здравей,
Не трябва да се притесняваш!! Няма никаква опасност..Аз си боядисах косата веднага след като родих, само казах на фризьора си да боядисва на 1-2 см от кожата на главата.
Дано да съм помогнала
Поздрави

# 4
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Кърмененто и боядисването на косата не си пречат, нямат нищо общо едно с друго

# 5
  • Мнения: 10 982
Не вредят на кърменето по никакъв начин, боядисвай се спокойно Peace

# 6
  • Мнения: 753
по време на бременността си се боядисах, изобщо не се 'съобразих' с коментарите на околните колко 'грешно' било това...всичко зависи от теб самата как гледаш на подобни неща - ако решиш, че е проблем - ще е проблем, същото важи и за обратното, изборът е твой..

# 7
  • София
  • Мнения: 541
Не съм спирала да се боядисвам и по време на бременността и сега, докато кърмя.
За себе си предпочитам бои без амоняк, защото не мога да понасям миризмата.
Не се притеснявай  Wink

# 8
  • Мнения: 2 553
Не,не вредят нито на бременни,нито на кърмачки!Боядисвай си се спокойно

Съгласна съм  Peace

# 9
  • Мнения: 393
Здравей,
Не трябва да се притесняваш!! Няма никаква опасност..Аз си боядисах косата веднага след като родих, само казах на фризьора си да боядисва на 1-2 см от кожата на главата.
Дано да съм помогнала
Поздрави
Ми от това излиза, че има опасност, щом пазиш скалпа!
Няма никакви проблеми! Нито при бременните, нито при кърмещите!
Пък ако те притеснява, се боядисай на кичури с твоя цвят! Така хем ще запасиш скалпа, хем няма да ходиш с два пръста корени!!!!

# 10
  • Мнения: 142
Здравей,
Не трябва да се притесняваш!! Няма никаква опасност..Аз си боядисах косата веднага след като родих, само казах на фризьора си да боядисва на 1-2 см от кожата на главата.
Дано да съм помогнала
Поздрави
Ми от това излиза, че има опасност, щом пазиш скалпа!
Няма никакви проблеми! Нито при бременните, нито при кърмещите!
Пък ако те притеснява, се боядисай на кичури с твоя цвят! Така хем ще запасиш скалпа, хем няма да ходиш с два пръста корени!!!!

Здравей,
Не знам дали си запозната с технологията за правене на руси кичури, но те наистина се правят на сантиметър от кожата на главата по простата причина, че се използва блондор (който в основата си е чист перхидрол), който може да увреди кожата на главата. Така че съм си пазила скалпът не само, защото кърмя.
Поздрави

# 11
  • Мнения: 9 973
боядисах се докато кърмех Peace

# 12
  • Мнения: 1 372
Аз лично по време на бременността си се боядисвах, не ми се вярва от толкова малко да стане нещо на бебо. А и скоро бях на семинар за бременни и кърмачки и излишно беше упоменат въпроса че по време на кърмене не е проблем да се боядисва косата!

# 13
  • Мнения: 493
Аз също се боядисвах когато кърмех!

# 14
  • Мнения: 393
Здравей,
Не трябва да се притесняваш!! Няма никаква опасност..Аз си боядисах косата веднага след като родих, само казах на фризьора си да боядисва на 1-2 см от кожата на главата.
Дано да съм помогнала
Поздрави
Ми от това излиза, че има опасност, щом пазиш скалпа!
Няма никакви проблеми! Нито при бременните, нито при кърмещите!
Пък ако те притеснява, се боядисай на кичури с твоя цвят! Така хем ще запасиш скалпа, хем няма да ходиш с два пръста корени!!!!

Здравей,
Не знам дали си запозната с технологията за правене на руси кичури, но те наистина се правят на сантиметър от кожата на главата по простата причина, че се използва блондор (който в основата си е чист перхидрол), който може да увреди кожата на главата. Така че съм си пазила скалпът не само, защото кърмя.
Поздрави
Ами нещо не си ме разбарала! Пък и аз май не разбрах! За кичурите съм съгласна, че не се правят до самия корен, защото дори да има желание за това не се получава. Боя се слага в самия корен, а изрусяване на сантиметри от корена ми се вижда грозничко!   newsm78 Иначе съм запозната с русите кичури и почти всички цветове на дъгата!

Общи условия

Активация на акаунт