PREGNYL

  • 1 142
  • 8
  •   1
Отговори
Някой използвал ли е този лекарствен продукт?

# 1
  • Мнения: 724
Какво те притеснява Прегнила?

# 2
Изписаха го на съпруга ми но се използва само мускулно,т.е.инжекции .Притеснява ме това ,че той не иска да се боцка ,а да го пие.Дали ще има същия ефект?

# 3
  • Мнения: 2 022
Абе как нещо изписано да се бие мускулно ще се пие?

# 4
  • Мнения: 724
Стефи, Прегнила няма да навреди на мъжа ти, само може да му помогне, споко. Имам спомени, че съм чела някъде, че се използва и при мъжете - може би при спортистите. За какво му е предписан?
Е, мускулно е, в дупето. Ама не боли. То зависи кой слага инжекцията, де Wink

# 5
Цитат на: little_rabbit
Стефи, Прегнила няма да навреди на мъжа ти, само може да му помогне, споко. Имам спомени, че съм чела някъде, че се използва и при мъжете - може би при спортистите. За какво му е предписан?
Е, мускулно е, в дупето. Ама не боли. То зависи кой слага инжекцията, де Wink

 Изписаха му го за количествени и качествени "плувци".Знам също ,че прегнила подпомага и действието на яйчниците.
  Ами ако се пие може би ефекта ще  по малък .Знам ли .Моят приема всичко но през "устата". #Puppy dog

# 6
  • Мнения: 637
Стефи, ти какво образование имаш?

# 7
  • Мнения: 724
Стефи, няма шанс да му подейства, ако е през устата. Само в дупето.

# 8
Само мускулно може да го ползва. На моя съпруг му поставяха всяка седмица в продължение на три месеца 5000 единици Прегнил. За ефекта все още не мога да говоря, защото не сме правили спермограма оттогава, но ако проявяваш интерес бих могла да ти пиша, когато я направим.
Ако мъжът ти не иска да си слага инжекции може да поиска да му предпишат някакъв орален заместител, въпреки че ние търсихме тестостерон под каквато и да е форма, но никъде в аптеките няма.

Общи условия

Активация на акаунт