пластична хирургия

  • 1 103
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
Момичета, има ли някоя от вас, която е прибягнала до пластична операция на корем след раждане? Аз получих наистина ужасно разтегнат корем след двете си бременности. Не мога да се гледам  Twisted Evil Рових се из много сайтове и доста неща изчетох, но ми се иска някой който го е преживал да сподели опит. Заблуждавах се, че с диета или нещо друго ще се оправя, но уви... Не мога да облека нищо по впито, нищо не ми става, гардероба ми се оказа напълно неизползваем. Трябва да нося единствено широки "лелчески" блузи - ужас!!!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Ох, а да не говорим как ще се събличаме на плажа...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ох и аз се замислям за това, ще следя темата  Peace

# 2
  • Мнения: 757
няма какво да се чудиш,ако имаш възможност си направи пластика на корема,само това е решението Peace

# 3
  • Мнения: 44
е не бой се прибира се,трудно особено след второто ,ако си достатъчно мотивирана може и коремни да правиш.................... Thinking

# 4
  • Мнения: 757
аз след като родих,корема ми беше ужасен направо ми висеше и мислих за операция,но понеже съм доста амбициозна така си го стегнах с коремни преси и фитнес,че все  едно не съм раждала,всичко е до воля Peace
това го пиша да знаеш,че може и без операция да минеш,стига да имаш воля,ако не пластика Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 430
Аз също след раждането мислех, че никога повече няма да сложа къса блуза и плитки дънки и полудях. Но както е писала dani$ с воля и упоритост в залата се постигат резултати. Корем се сваля най вече с диета и с много кардио. Остави пластичната хирургия за по-късно, към нея винаги можеш да прибегнеш  Peace

# 6
  • Мнения: 73
merypav,ако си приключила с ражданията-направи си абдоминопластика.Ако мислиш да раждаш пак-забрави за нея!Аз нямам нужда от тази процедура,но мога да ти препоръчам лекар за това.След като родих си сложих инпланти 390 кубика при др.Тонев в Каспела-Пловдив.Много съм доволна и разбрах,че прави едни от най-хубавите операции за прибирае на корем.Дори беше един от лекарите в Пълна промяна.Ако наистина си заитересувана,мога да ти дам координати.Но с коремни преси,не се прибира корем и то кожа...абсурд!

# 7
  • Мнения: 117
Valenta70, благодаря за препоръката. В интерес на истината този доктор ми направи впечатление, когато гледах шоуто.
Изчетох доста за този вид операция, снимки също погледнах из сайтовете на клиниките. Но много ме притеснява факта, че доста от хирурзите са критикувани, че само името им е голямо, а резултатите не винаги много добри. Може би още ще продължа да търся информация...

# 8
  • Мнения: 1 455
И мене ме интересува много тази тема.Информация нямам,почти не съм наясно,бях търсила,но нищо не намерих Tired
Освен отпусната кожа имам и много стрии на корема.Само операция би ме оправила Tired

# 9
  • Мнения: 73
Аз членувам във един друг форум-tialoto.bg.Taм във форума има много раздели за пл.хирургия.Каквото ви интересува можете да се заредите с много инфо.Аз съм в групичката на Мамопластика и можете да ме откриете под псевдоним sexy007.Тук вече много рядко влизам защото в главата са ми само цици Laughing,мода и такива женски неща.Абе луда работа... Joy

# 10
  • Мнения: 14
Момичета, ако имате нужда от каквато и да е корекция ви препоръчвам д-р Скерлев. Много е добър, казвам го от опит, преглежда и оперира в София и Варна. За повече инфо, пишете...

Общи условия

Активация на акаунт