АВГУСТовските бебоци правят първите подскоци - 8

  • 11 231
  • 299
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 266





(c) Lisa Warninger Photography



01.08.2008
steis -  30г. -  втора бременност, София
morska_feq  -  22г. -  първа бременност
ver4eto32 - 32г. - втора бременност, Варна
meranda - 28г.- първа бременност, София
Black Eyed  - 24г. - първа бременност, Варна   stork-girl
marymadye


02.08.2008
Martini mama -   32г. - втора бременност, Германия/ Варна
pipi4ina - 26г. - първа бременност, Швейцария
nadin13 - 27 г. - първа бременност, София


03.08.2008
Tsurco  - втора бременност, София
dessyy - 29г. - втора бременност, София  stork-girl
ralfi76 - 31г. - първа бременност, София


04.08.2008
janet80, Бургас
kovatcheva - 34 г. - първа бременност  stork-girl
wikibg - 24 г. - първа бременност, Торонто, Канада


05.08.2008
milena4ko -  първа бременност
smg - 30г. - втора бременност, София
gitsa - 33 г. - Пловдив


06.08.2008
caprice - 23г. - първа бременност
Ellle - 24 г. - първа бременност, Елхово


07.08.2008
zvezdi4ka_12 - 21г. - първа бременност, Разград  stork-boy
mama galka23 -  24г.- втора бременност, Пловдив
koteto55 - 26г. - първа бременност, София
ira_d - 28г. - втора бременност, Лондон


08.08.2008
Rossy32 - 32г. -  първа бременност, Italy
Lady_sss -  27г. - първа бременност
valeni - 29г. -  втора бременност, Благоевград stork-boy


09.08.2008


10.08.2008
Cveti_Ivanova - 27г. - втора бременност, Своге
missto - 25г. - първа бременност, София
buba_85 - 22г. - първа бременност, Враца
stella_a - 27г. - първа бременност, София  stork-girl


11.08.2008
оливия - първа бременност, Варна
deizy13 - първа бременност
malkabubi - 28 г. - първа бременност, София
drugoselec - 27 г. - първа бременност, Габрово
sindarella - 31 г. - втора бременност, Разград
nuni_3 - 27г.-втора бременност, София


12.08.2008
tsvetelinka - 26г. - втора бременност, Гърция
sil_nik - 29г.- първа бременност, София
Havga - 31г. - първа бременност
devotion6551 - 24 г. - първа бременност  stork-girl


13.08.2008
olga
IntRiGa_Girl - 17 г.


14.08.2008
graciana  - 23г. първа бременност, София   
linab - 26г. - първа бременност   
Beba Bebeshka - София


15.08.2008
barabar  - 26г. - първа бременност
yohaved  - 33 г. - трета бременност - София


16.08.2008
stelliana - първа бременност
Kaliche - втора бременност, София
yana20  - 20 г. - първа бременност


17.08.2008
меви- втора бременност
Mika - първа бременност, Франция
Si Key - 31г.-втора бременност,София


18.08.2008
Feb - 27г. - първа бременност, Варна
apple - 37г. - втора бременност, София
maria.maria - 35г. - първа бременност, Пловдив


19.08.2008
didi-2  -  27г. - първа бременност, София


20.08.2008
Poppi - 30г. - първа бременност  stork-boy
Asija - 32г. - втора бременност, София
micra - 27г.-втора бременност, София


21.08.2008
gabi32 - втора бременност, София
еyа - 34г. - първа бременност, Лондон


22.08.2008


23.08.2008

Котката Марта - 26г. - първа бременност, София
megan77 - 33 г. - първа бременност, Brest /France/, Благоевград


24.08.2008
бланш - втора бременност, София
bobito81 - 26г. - първа бременност
kleopatra_r - 28г. - втора бременност, Варна
mama_galka - втора бременност, София
Patilina - трета бременност, Melbourne, Australia


25.08.2008

babytwo - 33 г. -  втора бременност
desi_1 -  втора бременност


26.08.2008

dutska - втора бременност
MY NAME - 29г. - първа бременност, Добрич


27.08.2008
Иренка - 25г., втора бременност
k_malcheva - втора бременност, Сливен


28.08.2008

magy_m78 - 29 г. - трета бременност - близнаци, Гърция
PIPILOTE - 31г.


29.08.2008
ani_d - 30г.,втора бременност, Бургас


30.08.2008


31.08.2008

Steli_Meli - 28г., втора бременност, Елхово
marian1 - 25г.- втора бременност, Русе





нашето албумче
потребител-augustinki2008
парола-2008



(c) Lisa Warninger Photography


ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ
 pacifier Календар на бременността по седмици
 pacifier Бременността в седмици и месеци
 pacifier Размери на бебето по седмици
 pacifier Дневник-календар на бременността
 pacifier Прегледи и изследвания по време на бременността
 pacifier Генетични изследвания. Биохимичен скрийнинг
 pacifier Пренатална диагностика
 pacifier Д-р Марков - Фетална морфология
 pacifier Напълняване по време на бременността
 pacifier Полезни връзки
 pacifier Ехографски снимки през различни седмици от бременността
 pacifier Вашето бебе в реално време
 pacifier Училище за бременни
 pacifier Оплаквания по време на бременността
 pacifier Истини и митове за раждането
 pacifier "Маймунската тема"
 pacifier Лекарства и бременност
 pacifier Формула за теглото на плода
 pacifier Събиране и съхраняване на стволови клетки
 pacifier Водно раждане
 pacifier Естествено - родителство в хармония с природата     
 pacifier Не бутай реката - тя си тече сама
 pacifier Kangaroo Mother Care
 pacifier Център "Съвременни родители"



НОИ И БРЕМЕННОСТ
Права на бъдещата майка
Обезщетение за бременност и раждане
НОИ и обезщетения за майчинство



Спорт за бременни
Гимнастика за бременни
Водна гимнастика за бременни
Йога и бременност
Пренатална йога
Йога за бременни
Още йога


Момче или момиче
Формула за пола на детето
Наследник по поръчка
"Бабешки" методи за определяне на пола


Филмчета за бременността
Клипчета на Discovery
The human body
The Biology of Prenatal Development


Дрехи за бременни
Фемили БГ
Бутик Мама
Миро стил
Бутик Конти
Mia Design


smile3545 1stroller Misc Baby Bottle newsm07 pacifier
ХАЙДЕ НА ПАЗАР!
Онлайн магазини за нашите бебета
ПАКОСТНИК   ДаНет   VIP Baby   Малчо   Туити   Мони   Кикиморско царство   Адриа 2001   Ванеса   ПАПАГАЛ   Пумпал   Играчките   Family-bg   КомсеД   Щъркел   Стефи   ДЕЧИЦА   Мишел   Мони Трейд ООД   Бест.БГ   Сините камъни   ВЕГА   МегаШоп   Базар.БГ   КРЕМИ-74   CrazyKids   Get.bg   SpeedShop   Легла и матраци от nani.bg   911.bg   Веланас   За Детето   Тара   Марсел Тойс   С мен за мен   Вис Виталис   Хиполанд   Дизайн Бейби


Старите ни теми
1 - Хайде августинки споделете кой ще има догодина-август мъничко човече
2 - Съмнение вече не остана, през АВГУСТ ще ставам мама
3 - Вънка сняг вали, а АВГУСТинче в мамино коремче сладко спи
4 - Засега сме стройни дами, но през АВГУСТ ще сме мами
5 - Нашите малки АВГУСТовски тайни скоро ще набъбнат и ще станат явни!
6 - АВГУСТ още е далече, но на първия триместър му се вижда края вече!
7- АВГУСТовските мъничета се крият в най-щастливите момичета


Предложения за заглавия на следващи теми
1. АВГУСТовските бебенца подскачат в нашите шкембенца
2. Пролет иде с минзухари и кокиченца, а ние чакаме АВГУСТовските момченца и момиченца
3. АВГУСТовски надежди и мечти изпълват най-прекрасните ни дни
4. Сега сме влюбени като деца, а АВГУСТ ще сме горди майка и баща!
5. Февруари е в разгара вече, АВГУСТ ще си гушкам мъничко човече!
6. Август все е тъй далече, но пък бебчо мърда вече

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 12:38 от Котката Марта

# 1
  • Мнения: 38
Добро утро! Този път аз съм първа, пу за мен  Wink.
Котката Марта, браво на теб,   party006 много е весела и пъстричка, страхотна е! А новият линк за раждането - Не бутай реката, тя сама си тече - е, ето това е Peace!
Хрумна ми една идея  Party - понеже тук няма училище за бременни, а пък аз въпреки че родих вече 1 дете, все още не знам как би трябвало да протече едно раждане, и най-вече как би трябвало да дишам, та.... вие ще ходите на ущилищата и после ще ме учите и мен (нас, които не можем). Звучи малко взискателно от моя страна и може би глупаво, но... Откъде иначе да разбера как точно да дишам по време на раждането?!?  newsm78  #Crazy А пък и така ще си спестя някой лев за ваша сметка!  Money (майтап)

# 2
  • Мнения: 3 370
дoбро утро , момичета  Grinning Grinning Grinning
пиша набързо преди да изчезна за работа  Money
ковачева, честита розова новина  bouquet Grinning Grinning Grinning
котка Марта, я казвай бързо, откъде знаеш, че ще имаш синьо щъркелче?   Party майчино предчувствие или лекарско предположение  Whistling 
( аз чакам един телефонен номер от теб  Mr. Green )
тази сутрин се събудих много тъжна, плаках допреди малко без особена причина  Confused
оле, а вчера ...май имам две мини стрии под гърдата  Shocked как точно изглеждат новопоявили се стрии? всъщност при мен е участък, които е зачервен, прилича по-скоро на нещо като спукан капиляр. не знам как да го обясня  Sad  и знаете ли какво направих  Embarassed освен масажа с кубчета лед след това се омазах със свинска мас  Embarassed Laughing миришех на шопар, но се надявам да има ефект поне  Laughing

ох, тръгвам вече  Naughty целувки от мен  Grinning Grinning Grinning

п.с. ааа видях мнение в новата тема и аз поствам там  Laughing

# 3
  • Мнения: 702
Добро утро и от мен!
Страхотна темичка!Котката Марта чудесна си!
Нали аз си чаках резултатите от секрета,та те най накрая излезнаха и се потвърди предположението на моя лекар за гъбичките,слава богу няма нищо по сериозно и днес ще ходя да ми изпише нещо да ги лекуваме!
Много хубав и слънчев ден ви пожелавам, при нас наистина е такъв и задължително ще излезем на разходка!

# 4
  • Мнения: 1 266
Ама много сте нетърпеливи! Simple Smile
Другата тема още не е на 15-та страница, ама щом сте я отпочнали тази...

caprice, с доктора повече се шегуваме, че нещо се вижда, ама понеже вече всички мислят, че ще е момче и аз започнах някакси да го приемам така. Днеска цяла сутрин се шегуваме с таткото на тема момчешки имена, той предлага разни глупости, а аз само викам: "ама сега кажи сериозно" Mr. Green За момиче е лесно, ама за момче е голяма мъка - хем да не е някоя изгъзица, хем да е звучно, хем да не е много употребявано (като Александър или Кристиян, например).

(Не съм забравила за телефона на Томова, на теб нали ти трябва чак за ФМ 18-21 седмица? Малко ми е неудобно да притеснявам колегите по телефона, там е винаги такава лудница. Като мина да ги видя, ще го взема. Но няма да имаш проблем, обещавам.)

Тук е мрачно и студено, аз смятам да си почивам, да зяпам филмчета и да похапвам  Mr. Green

# 5
Добро утро на Августинките Маминки и Нашите Сладки Боболинки!
Ние вчера ритнахме за първи път! Толкова зарадва мама малкото шушонче.. вече знам че е там и ми дава сигнали милото нежно!
от два дни започвам вече да се появява и кафявата линия на корема, и с всеки ден е все по кафявичка. Още повръщаме от време на време сутрин и следобяд, но вече ми спря вълчият апетит .. иии на 4 март на консултацията ще видим колко съм качила ..малиииииии ..ама каквото ще! Whistling
Вие как сте днес в този маааааааалко по-топъл вторник? има ли ранобудни мами?!
от тази нощ имам лека тъпа болка ниско доло и много си притеснявам, в момента съм в София и незнам къде да отида на доктор. Може и да е нещо пикочният мехур, де да знам. Аз преди два месеца имах бактерии и доктора ми изписа антибиотик превантивна мярка за възпаление на пикочните пътища.. и се чудя сега да не е пак това. На някой случвало ли му се е подобно нещо?

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 10:49 от pipi4ina

# 6
  • Мнения: 225
Да се запиша и аз Laughing Котката Марта, справила си се чудесно, благодаря  bouquet Ного се зарадвах на Дневника на Еврофутбол  love001
Тук наистина е доста мрачно, а аз се надявах днес да е хубаво времето, по-топличко е от вчера де, но пък вятърът е гаден. Хайде вече да се оправя това време, че незнам Tired
Мене нещо пак ме е налегнала параноята и се притеснявам за какво ли не. Аман вече от тия хормони. Чувствам се като идиот Sad Кога рева, кога се смея, това добре ли е, онова как е... нещо и главата ме боли и така....наоплаквах се само май, ама ще прощавате ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 266
Дидка, я по-ведро  bouquet
Господ си знае работата, няма какво да му се бъркаме и да се съмняваме Simple Smile
Гаджето сега ми разказва за някакъв самолет, който се разхерметизирал на 7000 метра височина (отхвърчала му някъде горната част) и пилотите го приземили на някакъв хавайски остров и всички пътници оцелели. Идея си нямаш колко е издръжлив и здрав човешкият организъм. Радвай се и остави природата да си свърши работата Heart Eyes

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 10:37 от Котката Марта

# 8
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 297
Хайде и аз да се разпиша в новата тема. Като гледам , както съм за края на август, скоро няма да ме ритне никой, но пък знае ли човек, казват че при втора бременност можело и по-рано да се случи.
Котката Марта, много сладко заглавие, а за оформлението думи нямам. Как ги правите тези неща бе хора, аз защо не мога Grinning

# 9
Привет и от мен!
Аз се по загубих малко ,но бях много заета ,не съм изчела всичко,но ще се поправя и ще ви изчета.
Asija от написаното ти разбрах ,че и ти искаш да дойдеш на срещата,записах те,колкото за дата и час и заведение,където да се срещнем няма още предложения.
Предлагам една пицария"Мис каприз" намира се на двайсетина  метра до самия хотел "Плиска",доста е голяма .
Правя това предложението не защото заведението е кой знае какво ,но Плиска всеки я знае и по лесно ще се ориентираме,нека  това да е резервен вариант, давайте по добри  предложения.Ако искате може и да се срещнем в някое заведение на открито в някой парк ,но не съм сигурна ,че ще е достатъчно топло края на март за такова мероприятие.
За дата предлагам 23 март, събота,около обяд.
На всички августински ,който вече знаят пола на бебчетата си  ,ЧЕСТИТО   bouquet,много се радвам за вас !
Аз съм много добре,чувствам се прекрасно ,заредена съм с много  положителна енергия ,дано е заразна.че ви я изпращам Laughing.
А сега да ви по разсмея,моята пет годишна дъщеря вчера съвсем сериозно ми обясни че си има гадже  и затова не можело да отсъства и ден от градинката.Той и пазел столчето да сядала до него,после пък си играли на мама и тати  и все от този сорт.Аз се опитах да и обясня ,че може би  има предвид приятел,но тя ми вика ,приятелите са си винаги приятели,не се отказваш от тях,но гаджетата може и да си ги сменяме. #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Засега това е от мен лек ден!

# 10
Е все пак съм  бременна и разсеяна и гледах календара за февруари,датата която предлагам е 22 март събота. Grinning

# 11
  • Мнения: 235
Добър ден!

Много свежа темичка! Марта, браво!!!

Аз се присъединявам към отбора на все още нищо не усетилите и на все още не знаещите пола Confused
Умирам вече от нетърпение да го усетя. За сега единствената връзка с новия живот в мен са ехографиите...

По въпроса за това какво ще бъде - розовичко или синичко, някак си ми е все едно.
За сега ми е по-добре да си мисля за бебето в среден род.
Искам първо да свикна напълно с мисълта, че ще имам дете, а не точно син или дъщеря...

За витамините и теглото : Аз пия витамини всеки ден от четвъртата седмица (Suveal Grossesse Fer).
Обаче за сега не съм наддала нито един килограм. С повръщането свалих няколко.
Като се успокоиха нещата си ги възстанових. Но не съм прибавила за сега.
Бебето също не е гигантче, даже напротив.
На графиките от феталната, по всички параметри беше на долната граница.
Не бях чувала, че от витамините може да се напълнее...
Да няма някоя друга прибавка в тях, която да има "напомпващ" ефект?

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 14:36 от Mika

# 12
  • Мнения: 92
И от мен привет!Ходих да си взимам изследванията за Синдрома на Даун,тук му казват А тест(странно не го знаех Embarassed),но се разбрахме по името.Отрицателен е  Laughing,и ми олекна сега.И да се похваля днес е 4ти ден в който не съм повръщала сутрин.Започвам да вярвам че спира и изчезва на цяло,не че ще ми липсва ,но ми е странно сутрин като си закусвам вече нормално. JoyНяма друго с какво да ви се похваля,нито да се оплача за сега,но до края на деня има време Laughing
Много свежа темичка! Браво на теб Яна!
За витамините когато започнах да ги пия веднага отекох и се подух,сега съм ги спряла и пия само желязо на гладно сутрин.Не ми дразни стомаха,и е страхотно на вкус!

# 13
  • Мнения: 365
Здравейте и от мен,
Аз също се разсеях и малко се потиснах, защото вчера бях на лекар и много исках да видя малкия бебок, но уви, лекарката ми се оказа болна и отсътваше и аз малко много се разочаровах:((
Иначе на всички вас пращам поздрави и усмивки, да ви е спокойно и без стрии...ежедневието:))
Аз малко ще се пострадам, после ще се включа.
Нещото, което обаче ме кара да се подсмивам е една бъдеща наша среща, но примерно към 8-ия месец... Десетки бременни на едно място, просто ще е голяма атракция Simple Smile)
Усмивки:)
До скоро:)  bouquet

# 14
  • Мнения: 11
здравейте и от мен в новата темичка - много готина и весела newsm74
аз да се похваля, май вече пооздравях, гърлото не ме боли толкова и носа ми почна да се отпушва, а си беше истински ужас ...благодаря на всички със съветите, всичко съм пробвала само и само да не пия лекарства Wink
не успях да вдигна температура благодарение на сладкото от малини, така че в бъдеще ако имате температура или се разболявате, пийте с чая или яжте просто така сладко от малини - изпитано, помага!!!! (каза ми го свекърва ми, руско лекарство и се оказа права жената!!)
иначе днес ще ходим на доктор да видим бебечо колко е пораснал...за съжаление и аз нищо не усещам..опитвам се да си внушавам, че усещам нещо като къркорене на черва, ама май са си моите Laughing..
усмихвайте се повече, за да дойде пролетта по-бързо Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт