София - Горна Баня

  • 4 506
  • 70
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 348
Има ли мами от Г. Б, или пишете при тези от Овча Купел?

# 1
  • Мнения: 283
Здравей!!!
Странно нещо стана днес вчера четох тази тема, а днес случайно се запознахме в една градинка в Горна баня!!! Hug Обещах да пиша и ето ме!!!

И аз съм от Овча купел

# 2
  • София
  • Мнения: 2 348
Вече си мислех, че мамите от форума са виртуални, защото не се бях срещала с нито една. Ама на, жива мама от плът и кръв  Peace

# 3
  • Мнения: 8
Здравейте мами .Аз сам от Княжево ще се радвам да се присаединя кам вас newsm03

# 4
  • София
  • Мнения: 2 348
Добре дошла!
 Ти мома ли имаш или ерген? И колко сте големи?

# 5
  • Мнения: 283
Вече си мислех, че мамите от форума са виртуални, защото не се бях срещала с нито една. Ама на, жива мама от плът и кръв  Peace

Дааааа и с бебок даже!!! Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 2 348
Ти ще излизаш ли днес? Моята разходка е осуетена от гости.

# 7
  • Мнения: 283
Аз още се чудя, но май днес ще пропуснем!

# 8
  • Мнения: 2 085
изрових темата от дълбините на форума Laughing
Здравейте момичета, скоро ще ви бъда съкварталка Crazy и имам мнооого въпроси Grinning
Надявам се да се включите отново Praynig

# 9
  • София
  • Мнения: 2 348
И аз още разучавам квартала, та не знам колко ще съм от полза, но ще се радвам да се засичаме в парка и тук  Hug

# 10
  • Мнения: 2 085
като за начало-къде да намеря педиатър в ГБ?

# 11
  • София
  • Мнения: 2 348
Над хотела има аптека и в същата сграда се намира нещо като медицински център(2-3 кабинета), там по веднъж на седмица идва педиатър, но не знам дали не е частен. Повечето хора май не знаят нищо по въпроса, защото ме препратиха към Овча Купел. Казаха, че квартала се води към ОК и там са лекарите им.

# 12
  • Мнения: 2 085
ясно, в ОК трябва да търсим  Thinking Гледам да се подготвя отрано, че посред зима ще се местим...

# 13
  • Мнения: 169
ние сме в ОК, и вчера ходих да се запозная с Д-р.Хлебарова, тя е в б. Доверие. Стори ми се доста приятна и заинтересувана от работата си. Отзивите които сам чувала за нея са добри- дано да не се подведа и да сам направила правилен избор Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 2 348
Аз съм при Зоева. Приятна жена, уважава мнението ми, но като че ли не чете последните тенденции и изследвания. На различни мнения сме относно кърменето и захранването, но има къде-къде по-отчайващи случаи от нея. Поне не ме караше да си поя детето със сокове още от малко.

Общи условия

Активация на акаунт