? за кредитна карта американ експрес на пощенска банка

  • 1 120
  • 4
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 432
има ли някой, който да знае подробности около тази карта. дават я без поръчител само срещу попълнен формуляр. дали има някаква "врътка". много лесно ми изглежда.

# 1
  • София
  • Мнения: 5 604
Няма врътка. На мен ми издадоха. А дори не съм ги търсила аз. Като титуляр на сметките на юридическо лице ми се обадиха и ме попитаха "искат ли?". Явно набират "абонати".

# 2
  • софия
  • Мнения: 432
Няма врътка. На мен ми издадоха. А дори не съм ги търсила аз. Като титуляр на сметките на юридическо лице ми се обадиха и ме попитаха "искат ли?". Явно набират "абонати".
ок, а как така си внасяш месечната вноска и една част от нея може да си изтеглиш пак. на вас разясниха ли нещо по подробно? хубаво набират, ама лихвата е тоста соленичка, около 17 %

# 3
  • софия
  • Мнения: 432
никой  ли няма инфо? до края на седмицата е промоция, не се плаща таксата за издаване на картата. нямам много време за размисъл.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 604
Няма врътка. На мен ми издадоха. А дори не съм ги търсила аз. Като титуляр на сметките на юридическо лице ми се обадиха и ме попитаха "искат ли?". Явно набират "абонати".
ок, а как така си внасяш месечната вноска и една част от нея може да си изтеглиш пак. на вас разясниха ли нещо по подробно? хубаво набират, ама лихвата е тоста соленичка, около 17 %

Аз почти не съм използвала тази карта, но при нея принципа е същия както и при повечето други, т.е. имаш лимит 100 лв., теглиш ги, накрая на месеца трябва да си внесеш минимална вноска от напр.5 лв. Можеш  да я внесеш нея или по-висока сума. След това пак може да си изтеглиш внесената сума.

Общи условия

Активация на акаунт