Моля, препоръчайте ми педиатър!

  • 429
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте мами,

не зная дали съм на правилното място с темата, защото съм съвсем нова тук.
На 19 фев влизам в 9-тия месец (това е други ден!) и трябва да си намеря явно спешно педиатър. Живея в Разсадника, Красна поляна, но откровено казано ако докторът идва по домовете при нужда ми е все едно къде му е кабинета. Най-удобно, разбира се е около Военна болница, но отново - не е решаващо.

Ще ми се да е някой, не смятащ, че антибиотиците са панацея, предварително написана на рецептите му, нито такъв, който знае съвсем всичко, само за да не ни препрати при друг специалист от кътане на направления или самоувереност.

Моля ви, препоръчайте ми някого, защото последните 10 години живея извън България и не познавам никого.

Предварително ви благодаря страхотно!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Погледни и в здравния справочник. В белия списък има доста. Нашата е много добра, рядко идва по домовете. Но е в Студентски град, а и хората и станаха много. Леко раждане  Hug

# 2
  • Мнения: 655
Родителите ми живеят в Разсадника и посещават 3та градска болница-там е личният им лекар, а там е и моята бивша педи-Др. Найденова. Тя ме е лекувала като дете. Тя е много добра. Нямам и координатите сега, но можеш да я намериш в тази болница на 2рия етаж в последната стая от дясно.

Общи условия

Активация на акаунт