Продукти за коса за защита при сушене

  • 2 543
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 578
Момичета, преди няколко месеца попаднах на некадърен фризьор и така ми "накълцаха" косата, че още страдам.  Ако не се суша всеки път и не слагам нещо за обем, направо не съм за пред хора Cry Само, че моята коса е много тънка и много бързо се омазнява. Това значи миене през ден и постоянно сушене, което за тънкия ми косъм е смъртоносно. Кажете някой продукт за обем, който да не омазнява и да не утежнява косата много, но и да има някакъв защитен ефект при сушене. Купих си едни кристали за краищата поне, ама не съм доволна от тях. Косата ми става на клечки още след няколко часа Sad

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Има един продукт на "Индола" много съм доволна.Със силикон е.

# 2
  • Мнения: 852
Тази тема ще ми бъде много интересна,тъй като и аз имам същия проблем с омазняването и обема.
kloie,моля ако може да дадеш малко повече инфо за този продукт на  "Индола",благодаря предварително Wink

# 3
  • Мнения: 3 211
ползвам един на Л'Ореал, пише, че  е точно за предпазване на косата при сушене
горе долу помага при сушенето и не омазнява толкова, слага се само по краищата
а за обем съм много доволна от едно желе за обем на Keranove едно прозрачно шише, а самото желе е розово

# 4
  • Мнения: 1 418
Ползвам на КЮН,но продуктът само предпазва
косата при сушене,мяма фиксиращ фактор.
Но пък може отделно да сложиш и нещо
друго.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 779
Относно омазняването - и аз съм така. Затова на мокра коса слагам пяна за коса (някаква по-лека обаче) и така суша. Издържа ми с ден повече от обикновеното, което е постижение, пък и самата коса изглежда по-бляскава.
Относно обема - ами току така няма да стане. Трябва да си вземеш някакъв щадящ косъма продукт(който пък и да е за обем), както вече са ти казали, и преди сешоара да си сложиш от него и да си направиш обема с четка.
За пяната, можеш да си вземеш някаква евтина, даже най-евтината става (една синя беше). Продукт за обем обаче и този за предпазване не мога да ти препоръчам, защото отдавна не ползвам такива. Доволна съм от марката Biopoint, продават я в магазини Blick (в ХИТ например), имат най-различни продукти за коса, за различни проблеми, така че можеш да провериш. И каталог можеш да си вземеш, да разгледаш у вас. Peace

# 6
  • Мнения: 578
Аз за обем ползвам на Вела един спрей за обем в корените. На краищата слагам кристали...ама става...Иска ми се да има нещо, което хем да е за обем, хем да предпазва при сушене, хем да не омазнява Laughing Сън в лятна нощ.... smile3524 Рекламират една пяна на Тафт, която придавала не знам ти колко обем и предпазвала при сушене, но нещо й нямам доверие на тази марка...Някой дали е ползвал да каже?Мисля, че е светло зелено флакончето....

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
DESIGNER HEAT DEFENCE  защита на косата при термична обработка при сушене и обработка с преса .Пише,че допълва влажността ,която се губи при стилизиране.Съдържа комплекс от нано-витамини,които неутрализират статичното наелектризиране и екстракт от праскова за овлажняване на косъма.
Страхотен е ползвам го вече две години.Впръсквам преди сушене.Но после добавям и блясък на Роланд и косата ми наистина е жива. Peace

# 8
  • Мнения: 1 179
Последно гледах този продукт, но не съм го ползвала и не мога да дам отзиви http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=120_153&products_id=3614

# 9
  • Мнения: 578
Последно гледах този продукт, но не съм го ползвала и не мога да дам отзиви http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=120_153&products_id=3614
И аз точно него смятам да изпробвам  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 7 753
Аз съм страшно доволна от спрей Iron Guard на CHI , който осигурява защита от топлината на стилизиращите уреди.  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 825
Съвсем отскоро ползвам got2b на Schwarzkopf с изправящ ефект и защита при сушене и изправяне с преса. Мислех, че първият път съм си въобразила, че косата е по-обемна и мека, но по-късно се убедих, че ефектът е на продукта. Жалко, че никак не е икономично спрейчето.

Общи условия

Активация на акаунт