Витамини и кърмене

  • 541
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 185
Искам да ви попитам за мнение, според вас мога ли сега докато кърмя да пия витамините (пренатал), които ми бяха предписани по време на бременността?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 833
да, можеш

# 2
  • София
  • Мнения: 1 391
Ми те повечето витамини за бременни са предназначени и за кърмачки, така че си ги пий Peace

# 3
# 4
  • Мнения: 865
Нямат ли листовка тия витамини и там да пише стават или не?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 185
Нямат листовка, а на шишето нищо не пише по въпроса!?!

# 6
  • София
  • Мнения: 44 033
Повечето витамини са за бременни и кърмачки, специалните....
може да питаш в аптека някоя твойте точно стават ли....те ще имат листовка или питай педито ви... Simple Smile

# 7
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Пренатал са едни от добрите витамини, подходящи са за кърмачки.
Няма специални витамини само за кърмачки - поради повишените нужди на кърмачката за нея са подходящи именно бременните формули, които са разчетени за по-високите нужди по време на тези две състояния.

# 8
  • Мнения: 3 478
Да, можеш. Тук дори препоръчват да се продължи с тях по време на кърменето.

# 9
  • Мнения: 560
Аз антибиотик пих след секциото и си кърмих,ти за витамини питаш.Момичета понякога се вталясвате прекалено.

# 10
  • Мнения: 4
Препоръчаха ми Гравижил. Те са сравнително нови на българският пазар, италиански са и се понасят много добре. Една моя приятелка която живее в Италия първо ми ги препоръча след това и в аптеката. Те са два вида от 0-6 месец и от 6 месец до целият кърмачески период. Аз пиех и от двата вида и за мое щастие и аз и бебка се чувстахме отлично, незнам дали има нещо общо но тя мина и без колики което е голяма рядкост. Успех

Общи условия

Активация на акаунт