имам проблем с очите

  • 538
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте! Моля за съвет. Имам проблем с очите, който се изразява със силно зачервени очи, сълзене. Възпалението се усилва вечер. Сутрин, след сън, от очите ми текат сълзи, но без гной, лек прозрачен секрет. Обиколих повечето известни очни лекари, и никой досега не можа да се справи с лечението. Лекуваха ме с всякакви капки, кортизони и антибиотици, и няма подобрение. Проблемът вече съществува шеста година. Междувременно се изследвах за гъбички и хламидии, резултатът е отрицателен. Мериха ми очното налягане, всичко отново е ок. Диопътър също нямам. Правих тестове за алергия, отново отрицателен. Преди месец бях на контролен преглед за щитовидната жлеза. Оперирана съм преди години, като ми беше отстранена малка част от нея. Консултирах се с лекаря, дали пък тя не дава отражение. Мнението му, след като излязоха резултатите, беше, че няма никаква вероятност. Огледа очите ми, и каза, че имам остър конюктивит. ОК. Разбирам. Тази констатация е правена и преди. Но след толкова години обикаляне при всички светила, и пробване на почти всички капки, проблемът с очите ми си остана неразрешен.В момента си правя промивки с физиологичен разтвор по съвет на ендокринолога, но това не помага. Какво да правя?
 

# 1
  • Мнения: 75
Моя колежка имаше подобни оплаквания от спирала за очи, която използваше. Не казвам, че при теб е от това, но да не е от някаква козметика?

Общи условия

Активация на акаунт