Препоръчайте Кухненски робот

  • 8 121
  • 26
  •   1
Отговори
Здравейте,

Пред избор съм на кухненски робот, но многообразието от модели и (почти) еднаквите им функции ме объркват.

Споделете удачни ли са били Вашите покупки на кухн. роботи и за какво най-често ги използвате.
Засега съм се спряла на Филипс, защото Иван Звездев ги ползва  Grinning, пък аз държа да има цитрус-преса Laughing Grinning

# 1
  • Мнения: 2 000
Моят е Филипс, но е стар модел, защото е купуван преди 5 години. Много съм доволна, не е мръднал за толкова години, а го ползвама доста често. Ползвам го основно за разбиване на смеси за сладкиши, мелене на ядки и месо, рязане на зеле и моркови за салати. Блендера също често го ползвам, много хубави шейкове стават Simple Smile

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Браун

# 3
# 4
# 5
  • Мнения: 529
Аз имам Браун http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=195_198&products_id=9017 Мисля, че скоро ще стане на 10 години. Преди няколко години смених пластмасова чаша, понеже се е поизтъркала с времето.

Преди съм правила кайма, сега предпочитам да ми я направят в магазина, много често приготвям тесто за палачинки. Също така използвам за рязане на зеленчуци. 

Има и друг модел на Браун с повече приставки - http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=195_198&products_id=9006

# 6
  • Мнения: 290
Moulinex. Peace
Използвам абсолютно всички приставки, единствено за рязането на картофи съм Crossing Arms
Има сокоизтисквачка и цитруспреса.

# 7
  • Мнения: 3 634
Моят е Сименс и работи много добре, но за тези пари мисля че не си струва, а и не е удобен. Много малко приставки, ако сега избирам ще си купя Браун. Също така имам отделно място за съд и кана-шейкър, а само заема място тъй като неможе да работят и двете едновременно. 

# 8
  • Мнения: 1 322
Филипс

# 9
  • Мнения: 7 605
Аz имам на Филипс от 6 години и съм доволна. Имам отделна цитруспреса, пак на Филипс, те не струват много. И на БоШ са хубави  Peace

# 10
Irinik, избра ли си кухненски робот ?  И аз отдавна исках да си купя, но не знаех какъв. Столкова много различни препоръки съвсем се обърках  newsm78

# 11
Хм, не съм си избрала....
Трудничко е....
Доста различни предпочитания... А в магазините до сега не съм попаднала на компетентен консултант (в Техномаркет обикновено ходя)
Дано съберем още мнения!

# 12
  • София
  • Мнения: 376
Моя е на Kenwood, и съм много доволна, компактен е, има всякакви приставки, има го в Технополис Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз съм си харесала ето този на Siemens, но само от сайта, чудя се и за този AEG но не мога да преценя. Иска ми се освен стандартните неща за рязане, ренде, чопър, месене на тесто да има шейкър, мелене на месо, не държа на цитрус пресата и сокоизтисквачката, но ако ги има ОК. Не съм ти много от помощ, но поне си казах какво е важно за мен и какво търся  Laughing Мисля скоро да се сдобия с един от двата и ще споделям после ако не е късно

# 14
  • Мнения: 3 634

е точно този е моя и съм твърдо "против".  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт