Да ли е нормално това което става с мен ?

  • 3 323
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравейте ! Аз сам бренена в 6 сед. от ПМЦ или 4 сед. от оплаждането . Направих си тест , който беше положителен и ходих на Гинеколог , които ме  видя на ехогрф и каза , 4е за сега всичко е наред .
На мен нито ми се гади сутрин, нито ме болят гъргите , само се уригвам доста често , 1-2 дни ми се спеше много , но сега и това премина . Дали това е нормално за този срок на бремеността ?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Да,обикновено гаденето започва по-късно!А може и изобщо да нямаш,което е супер,защото си нямаш идея колко е гадно непрекъснатото гадене!Така че се радвай,че засега се чувстваш добре и не се натискай за гадене и повръщане Sick

# 2
  • София
  • Мнения: 12 547
Както дете с дете не си прилича, така и бременност с бременност. Имах приятелка, която повръщаше от първия до последния ден, включително непосредствено преди да роди. Аз не съм повръщала нито веднъж. Така че се радвай на бременността си и на финала да гушнеш едно здраво и хубаво бебе!

# 3
  • Мнения: 9 814
Е недей така като във всички сериалчета- на втория ден вече им се гади. Радвай се, че не чувстваш никакво неразположение! Пожелавам ти лека бременност  Hug

# 4
  • Мнения: 636
Не е задължително да ти прилошава или да те болят гърдите. Пожелавам ти и занапред да имаш прекрасна бременност Hug.

# 5
  • Мнения: 804
Радвай се на бременността си и не търси под вола теле  Peace

# 6
  • Мнения: 4 451
Дано бременността ти протича все така леко!  bouquet

# 7
  • Мнения: 3 216
Вьобще не е задьлжително да ти се гади-аз сьм поврьщала точно 2 пьти за цялата бременност и то от преяждане  Embarassed  Изобщо не се тревожи,ами се радвай на спокойната си бременност,че малко момичета се наслаждават на такава

# 8
  • София
  • Мнения: 1 387
Първо честито  bouquet.
А сега по въпроса за гаденето - и с двете си бременности не съм имала неразположение и се радвам за това. И аз като теб първия път се притеснявах, че не съм в ред щом не си изплювам червата, но докито ми каза да съм благодарна за това. Mr. Green
Както  са ти казали и другите, кефи се на събитието и дано нямаш проблеми през цялата бременност Peace

# 9
  • Мнения: 279
Ей , радвай се че не ти се гади и повръщаш.Пожелавам ти през цялата бременност да си така Hug
Много е гадно иначе, тъкмо хапнеш и повърнеш  и всякви такива гадости. Аз не се разминах в началото, ама една приятелка беше така Peace

# 10
  • Мнения: 728
На мене изобщо не ми се е гъдело. При всички жени е различно.. гадененто не е задължително. А ако толкова искашда те болят гърдите, изчакай 1-2 седмици

# 11
  • Мнения: 941
и аз не съм повръщала, и двата пъти изобщо нямах неразположения в началото, нито гърдите са ме болели нито ми се е гадело и повръщало, и смятам че е по добрия вариант
лека бременност

# 12
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честито  bouquet
При мен гадене изобщо не е имало , даже никакви симптоми . Както са ти казали и другите майчета при всяка жена е различно. Peace

# 13
  • Мнения: 9 973
Честито  bouquet
При мен гадене изобщо не е имало , даже никакви симптоми . Както са ти казали и другите майчета при всяка жена е различно. Peace
и аз бях така

# 14
  • Мнения: 441
Радвай се ,че се чувстваш добре.Лека бременност ти желая   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт