КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС IV

  • 22 150
  • 414
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 447
Днес ще бъде един прекрасен ден!  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 992
Днес се закотвям с кафето пред компа /чистенеето ще почака/
Много страсти са се разгоряли снощи.
И ние ще сме в очакване на резултатите по БЕЛ, които надявам се да знам в понеделник. Предполагаме, че сме между 89-91т. На два въпроса не си е записала отговорите, за единия твърди, че е сигурна, за другия не знае, та за това може и 89т. Което е малко болезнено, само една точица под чертата, но аз я убеждавам, че това е един чудесен резултат. По скалата си е оценка отличен.
Дано математиката днес донесе повече радост на дечицата ни. Стискам палци на всички. Big Ups и Ви чакам тук

# 3
  • Мнения: 2 992
Това за БЕЛ е вярно, пише го в регламента на състезанието, че първите трима ще могат да ползват оценката си от националния пробен изпит при кандидатстване в държавните гимназии.
Чудно защо не го пише и за м-ката. Хубавата новина е, че пише, че за областния кръг се класират деца с над 75т. на пробния общински кръг по математика

# 4
  • Мнения: 2 992
Днес ще има 50 зад. , от които 10 с отворен отговор. Задачите ще носят от 1 до 3т., като максимума е 100 т.. Децата ще имат 150 минути на разположение.
До областния и националния кръг се допускат ученици получили от 75 до100т., но в националния кръг  ще участват само първите 50 деца в класацията с над 75т.

Малко ми е нервничко и със сигурност си личи, а никой не иска да се включи да даде едно рамо за успокояване на топката

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 09:35 от rosss

# 5
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Мерси за информацията и миналата година регламента беше такъв,ама аз вчера се ошашках,щото повечето споменаваха резултат 90т ,а това си е доста де...

# 6
  • Мнения: 2 992
ама за БЕЛ си пише , че е 90т.
само за м-ката е 75т.

ама вие сте тук, а защо мълчите?

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 09:59 от rosss

# 7
  • у дома
  • Мнения: 7 140
О,Рос,тогава не се шашкай за математиката-75т не е чак толкова много...значи че на около 9-10 въпроса може да не отговори или сгреши,а те точно толкова са и по-трудните...А и нещо имам спомени от темата,че твойта хубавица беше добра по математика,така че споко...

# 8
  • Мнения: 3 192
Аз съм на ръба на нервна криза, Михаела е на ръба на изтощението. Днес е и на изпита и на курс.
А сме толкова далече от юни...
Тази седмица - плътно от понеделник до неделя, другата седмица - плътно до неделя (събота на курс, неделя на олимпиада по биология). Не иска да се отказва от олимпиадата.
Вчера е направила една мнооооооооооооооого тъпа грешка, за която няма оправдание.
Много плака, аз много беснях. Трудните верни отговори не я компенсират.
Може и да мине 90 т., след обяд учителката ще каже.
Днес не очаквам нищо положително, отиде да види и да вземе теста.

# 9
  • Мнения: 1 210
Росинка, милото добро майче  hug станало рано- рано и треперка тука, а Дидка сладко подремва...пълна безотговорност! Ето, вече съм тук с леки помръдвания за закуска на момъка. Тати пък изобщо не го знам къде е, но със сигурност не е у дома  hahaha
Няма да се ядосвате, Маги също е на ръба- или 88, или 91 точки. Не, че това е успокоение, обаче аз снощи много се ядосах, пък после ми стана мъчно, че навиках детето. И не за друго, яд ме хвана, че две от грешките са будалашки- на думата "текЪт"- сторила и се е прекрасно граматично издържана  Shocked и на "Витоша, планината Витоша" е написала, че не е използвано повторение  tantrum Да беше написала нещо друго, пък нека пак е грешно...но повторение, което и е пред очите...това говори за разсеяност.
Има една мъъъъничка възможност...да не е записала изрядно отговорите на учителя си, въпреки, че тя твърди обратното и другото е, да не е записала точно отговорите в бланката, която ми донесе. Но каквото- такова, наистина няма смисъл от нерви, ама кой ти слуша!

Днес като цяло ще бъде по- проблемно за Маги (пък и слънчице не грее  Sad), тъй като математиката и е по- слаба.Ще видим.

Светле, ясно е, че някой трябва да ти качи теста...ти обаче трябва да го решиш, щото май никой освен Уич не е силен в това. Така че, в теб "милиони погледи е приковал"  Joy Малеее, изби ме на Смирненски  Joy Joy Joy

Камъче, такова слънчево начало на темичката...и такова слънчево начало на деня си ти, мило момиче!  newsm51 Ще се пристрастим и трябва да го знаеш, за да не ни зарязваш отново !

Отивам да правя сандвич и после съм тук. Много народ липсва днес, ще се наказваме вече! Оставихме Росче самичко, диванета такива!!!  #Cussing out

# 10
  • Мнения: 2 992
Аз за това не съм спокойна. Защото математиката ни е любовта и прекалено си вярваме там. Мен оценката не ме интересува. Страх ме е да не получи тя вътрешно разтройство, ако нещо не дай си боже прецака. Тя за БЕЛ няма да се впечатли толкова, но за математиката доста ще страда и за това ми се е свило

# 11
  • Мнения: 2 992
Не, че това е успокоение, обаче аз снощи много се ядосах, пък после ми стана мъчно, че навиках детето. И не за друго, яд ме хвана, че две от грешките са будалашки- на думата "текЪт"- сторила и се е прекрасно граматично издържана  Shocked и на "Витоша, планината Витоша" е написала, че не е използвано повторение  tantrum Да беше написала нещо друго, пък нека пак е грешно...но повторение, което и е пред очите...това говори за разсеяност.


Ей Дидка, ти пък. Недей да викаш по детето. Това е изпит, там очите стават други. Понякога и елементарните неща ти се виждат невъзможни. Все едно не си ходила по изпити. И аз отвътре се изядох, че на 22 въпрос е отговорила , че "хармониата" е вярната дума Embarassed, а не "философията", което се вижда и от самолет. Само й дадох примери с химията, историята, ама си прехапах езика да не се впускам в повече.
Вечерта я гушнах в креватчето и потекоха две сълзички, които тя избърса с юмручета, а на мен душата ми плака цяла нощ. Няма го вече волното детство, започват и те да се борят с живота и да понасят ударите. Да разбират, че не всичко е само въпрос на труд и усилие и че живота понякога е болезнен. Ох, не искам повече вътрешна болка

Уич, къде отиде? Ти си толкова хладнокръвна в нервозните моменти, липсваш ми
Мимозке, къде си? Пепи как се е справил?

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 10:26 от rosss

# 12
  • Мнения: 1 210
В бързината забравихме Елипр- благодарим ти, Ели, коректна, както винаги  smile3525

# 13
  • Мнения: 2 992
Елипир е майка, тя ще ни прости   bouquet

След половин час ще се спасите от мен. Отивам към училището

# 14
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Обещавам,само че съм сама с двамата дребоси от сутринта и не решавам задачи,а те успяха триста пакости да направят,а си представям ако седна и задачите да решавам...ама ще гледам да открадна някоя и друга минутка ,че и на мен ми е интересно...

Общи условия

Активация на акаунт