Мами в Люлин

  • 4 755
  • 114
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Здравейте на всички мами,
Вече писах за моята "болка",но ме посъветваха да пусна нова тема и ...речено-сторено!
Живея в Люлин 6 (срещу "Силвър център") и си търся дружки за разходки.Приятелките ми са далеч,а е голяма скука да обикаляш сам или да си седиш единак в някоя градинка с количката!
Моля обадете се мами от Люлин!!!
С цялото ми уважение към всички МАЙКИ!!!
 Praynig  Praynig  Praynig  Grinning

Искате ли срещичка тази седмица???- от 15-19.08.Когато решим???

Последна редакция: нд, 14 авг 2005, 12:58 от Iv75

# 1
zdravei,az ne sam ot liulin,no ti pisa da ti kaja 4e razgledah snimkite i manika e goliam sladur.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
На търсачката можеш да намериш доса теми за майките в Люлин,много сме Wink Аз също съм в 6-ти,но от другата страна,до рекичката на парка.Само пояснявам,че не седя по пейките като други майки,хваща ме съклета Wink Имало е няколко срещи на люлинските мами.Последно обещаха следващата да е около кооперативния пазар и така си и остана ooooh!

# 3
  • Мнения: 6 155
Цитат на: biliana333
Имало е няколко срещи на люлинските мами.Последно обещаха следващата да е около кооперативния пазар и така си и остана ooooh!


Ааа, не сме забравили  Laughing  Чакаме само да измислим подходящо място за среща Thinking

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Цитат на: Biby


Ааа, не сме забравили  Laughing  Чакаме само
да дойде пак зимата Wink  Wink  Wink  Wink  Wink

# 5
  • Мнения: 6 155
Цитат на: biliana333
Цитат на: Biby


Ааа, не сме забравили  Laughing  Чакаме само
да дойде пак зимата Wink  Wink  Wink  Wink  Wink


 Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 663
Здравей Simple Smile
аз съм в Люлин 8 Simple Smile до билла Simple Smile
нямам нищо против да се разходим заедно някой ден Simple Smile
само да е по-слънчево, че като е така облачно гледам да съм все наблизо, ако завали да тична бързо вкъщи Simple Smile

# 7
  • Мнения: 5 468
Ами хайде да правим среща тия дни, около Коледа, някъде на Кооперативния пазар, а? Хочете ли?

# 8
  • Мнения: 64
Нашта покана за разходка с вас си остава,ама в момента нещо не сме добре-хванало ни е някво разтройство Thinking ,а на всичко отгоре днес дигнахме и температура Cry
само да се пооправим и веднага сме навьн

# 9
  • Мнения: 3 663
Ами айде де Simple Smile
къде ще се срещаме тоя път Simple Smile може към бързаков и после ще решим къде да идем според зависи колко сме Simple Smile
то докато се организираме току виж станало петък, но нищо де Simple Smile
важното е да стане Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 242
С удоволствие бих се включила, стига да е близо, че разходките са ни още кратички. Аз съм в Люлин 9, близо до Неделята.

# 11
  • София
  • Мнения: 505
И ние сме в Люлин 9, но сме малко по-големи, а и аз ходя на работа. Та от мен приятни разходки Sunglasses  и наслаждавайте се на времето прекарано с бебоците, че много бързо минава Sad

# 12
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Аз съм в Люлин 7 при КФС, но и аз се пиша работна. Мога да се пробвам за среща, ако е през уикенда, ама тогава пък други ангажименти ме налягат  Sad

# 13
  • София
  • Мнения: 1 121
И аз съм в Люлин 6, зад Витоша. Нямам нищо против една среща.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 743
Хайде да се разберем за четвъртък  12.05.(казаха,че ще е хубаво времето) пред Бързаков .Който е по-далеч-няма проблем,ще ви заведа в къщи ако завали или нещо такова!!!
Предлагам сериозно -  В ЧЕТВЪРТЪК  МЕЖДУ 12 И 13 чАСА ПРЕД БЪРЗАКОВ!!!

Общи условия

Активация на акаунт