От утре Ники тръгва на ясла

  • 2 285
  • 19
  •   1
Отговори
Пожелайте ни  успех за първия учебен ден...
При нас с Ники новините докато ги нямаше, нямаше и ХОП - много наведнъж.
Заочнах работа, от утре Ники е на ясла. Докато му приготвим изследванията се гледаха с тати по мъжки няколко дни.
Яслата ми се стори много хубава, като подавах молбата - свежа, чиста, красиво обзаведена с всякакви пъстри и весели играчки и детски рисунки. Става дума за ОДЗ Слънчево детство в Слатина. Старшата сестра - мила и внимателна, леличките също. Силно се надявам хубавите първи впечатления да не са измамни...
По стечение на обстоятелствата татко му ще го води утре пробно. И колкото и да ми е мъчно, че ще пропусна Първия му учебен ден.... Може би е за добро, че поне няма да се разрева и аз.... Стискайте палци да свикне бързо Николай, защото нямам други варианти и .... Абе докато стигнем до това решение доста си блъсках главата в стената, но колкото и да мислихме .... Няма друг начин.
Стискайте ни палци!:)

# 1
  • Мнения: 364
Успех в работата! На малкия сладур пожелавам да си намери много приятели в детската ясла и да ходи с най-голямо удоволствие ! Grinning

# 2
  • Мнения: 244
uspeh i na teb v rabotata i na malkoto sukrovishte v jaslata Simple Smile)

# 3
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: Nataliee
Пожелайте ни  успех за първия учебен ден...
При нас с Ники новините докато ги нямаше, нямаше и ХОП - много наведнъж.
Заочнах работа, от утре Ники е на ясла. Докато му приготвим изследванията се гледаха с тати по мъжки няколко дни.
Яслата ми се стори много хубава, като подавах молбата - свежа, чиста, красиво обзаведена с всякакви пъстри и весели играчки и детски рисунки. Става дума за ОДЗ Слънчево детство в Слатина. Старшата сестра - мила и внимателна, леличките също. Силно се надявам хубавите първи впечатления да не са измамни...
По стечение на обстоятелствата татко му ще го води утре пробно. И колкото и да ми е мъчно, че ще пропусна Първия му учебен ден.... Може би е за добро, че поне няма да се разрева и аз.... Стискайте палци да свикне бързо Николай, защото нямам други варианти и .... Абе докато стигнем до това решение доста си блъсках главата в стената, но колкото и да мислихме .... Няма друг начин.
Стискайте ни палци!:)



А стига бе....
що ни изпреварихте  Shocked  Shocked  Shocked
Стискам палци на малкото приятелче да се адаптира бързо, че ние го следваме по петите.
Ей, да намираш време да разказваш...

# 4
  • Мнения: 6 315
Стискам палци! Дано всичко е наред и промяната му се отрази добре и дано си намери много приятелчета! Hug  Flowers Four Leaf Clover  Hug

# 5
  • Мнения: 672
И аз стискам палци Ники да се адаптира бързо.Пожелавам му да прескача всички болести и много много да играе с новите приятелчета Simple Smile .Чам да пишеш как е минало,че събирам инфо от сега.Ние сме за 16август.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
УСПЕХ Nataliee, стискаме палци на малкият бонбон, да свиква бързо и да ходи с песен и усмивка на ясла Wink
Ще чакаме да разкажеш как е новата работа и как се справя "ученика" с новите си задължения Laughing

# 7
  • Мнения: 4 458
стискам ви палци и с двете ръце! Stuck Out Tongue  знам колко ти е трудно и хубаво че няма да присъстваш на "изпращането" Аз постоянно плаках в началото - е, не пред децата Cry  много ми беше мъчно, но вече свикнахме Laughing  сега сме " аз не бебе, аз не пача, аз кака" Трудно им е на децата - изведнъж остават сами с чужди хора...., но както казваш Няма избор. Да ти кажа, по-добре, че ще ходи на ясла, ще го научат на много неща, ще стане самостоятелен. Единствения проблем в началото е, че много боледуват заради отслабен имунитет Sad  Аз бях 2 седмици в къщи, 2 седмици на работа.  На нас ни помогнаха продуктите на Аквасорс. Не ти пожелавам да боледувате, но ако не дай си боже се случи, помисли над въпроса с водораслите - по-добре е от лекарства!
Желая ти бързо ориентиране в работната обстановка и по-малко ядове. На малкия Ники, много здраве и щастливи дни в яслата Stuck Out Tongue

# 8
Цитат на: Vache
Цитат на: Nataliee
Пожелайте ни  успех за първия учебен ден...
При нас с Ники новините докато ги нямаше, нямаше и ХОП - много наведнъж.
Заочнах работа, от утре Ники е на ясла. Докато му приготвим изследванията се гледаха с тати по мъжки няколко дни.
Яслата ми се стори много хубава, като подавах молбата - свежа, чиста, красиво обзаведена с всякакви пъстри и весели играчки и детски рисунки. Става дума за ОДЗ Слънчево детство в Слатина. Старшата сестра - мила и внимателна, леличките също. Силно се надявам хубавите първи впечатления да не са измамни...
По стечение на обстоятелствата татко му ще го води утре пробно. И колкото и да ми е мъчно, че ще пропусна Първия му учебен ден.... Може би е за добро, че поне няма да се разрева и аз.... Стискайте палци да свикне бързо Николай, защото нямам други варианти и .... Абе докато стигнем до това решение доста си блъсках главата в стената, но колкото и да мислихме .... Няма друг начин.
Стискайте ни палци!:)



А стига бе....
що ни изпреварихте  Shocked  Shocked  Shocked
Стискам палци на малкото приятелче да се адаптира бързо, че ние го следваме по петите.
Ей, да намираш време да разказваш...


Не ни се бързаше изобщо,... но се наложи.... Целувки на вас с Алекс .

# 9
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: Nataliee
 
Не ни се бързаше изобщо,... но се наложи.... Целувки на вас с Алекс .


Е, не бъди толкоз лаконична...
разказвай как мина първият ден на Ники в яслата...

# 10
Цитат на: aylin
стискам ви палци и с двете ръце! Stuck Out Tongue  знам колко ти е трудно и хубаво че няма да присъстваш на "изпращането" Аз постоянно плаках в началото - е, не пред децата Cry  много ми беше мъчно, но вече свикнахме Laughing  сега сме " аз не бебе, аз не пача, аз кака" Трудно им е на децата - изведнъж остават сами с чужди хора...., но както казваш Няма избор. Да ти кажа, по-добре, че ще ходи на ясла, ще го научат на много неща, ще стане самостоятелен. Единствения проблем в началото е, че много боледуват заради отслабен имунитет Sad  Аз бях 2 седмици в къщи, 2 седмици на работа.  На нас ни помогнаха продуктите на Аквасорс. Не ти пожелавам да боледувате, но ако не дай си боже се случи, помисли над въпроса с водораслите - по-добре е от лекарства!
Желая ти бързо ориентиране в работната обстановка и по-малко ядове. На малкия Ники, много здраве и щастливи дни в яслата Stuck Out Tongue


Благодаря за разбирането, подкрепата и съветите. Твоите дечица (нали правилно си спомням, че са двечки?) на каква възраст тръгнаха на ясла?
За това, че ще стане по-самостоятелен и че ще научи нови неща, съм много зъгласна. Той е на 13, 5 месеца само, обаче и се притеснявам, че изобщо не може да си каже какво е, що е... Дано да не боледува, но ако се случи, ще разпитвам пак за тези водорасли...
Поздрави Simple Smile

# 11
  • Мнения: 672
Цитат на: aylin
На нас ни помогнаха продуктите на Аквасорс. Не ти пожелавам да боледувате, но ако не дай си боже се случи, помисли над въпроса с водораслите - по-добре е от лекарства!
Stuck Out Tongue

Дай малко инфо за тези водорасли.Кога се приемат,какви дози и на каква цена са?Преди да тръгнем на ясла ли да ги започнем или непосредтвено с тръгването?
Предварително благодаря!
Поздрав! Simple Smile

# 12
Цитат на: Vache
Цитат на: Nataliee
 
Не ни се бързаше изобщо,... но се наложи.... Целувки на вас с Алекс .


Е, не бъди толкоз лаконична...
разказвай как мина първият ден на Ники в яслата...



Добре мина първият учебен ден, според тати. Заведе го в 8 часа, леличката го гушнала и затворили вратата след себе си, нямало време да се усети и да плаче. Разплакал се по някое време, като го сложили в кошарка (щото не иска всеки път да ходи сам, ако не се хване за някой или нещо- може но не винаги иска), докато правят нещо друго с другите деца. Но той и вкъщи реве, като го сложим в   кошарката, така че - нищо необичайно .... Нямам данни какво са закусвали.... На обяд тати го взел, Ники бил спокоен, обадиха ми се  по телефона, че се разхождат пеша и разглеждат всичко по пътя си с небивал интерес. Засега това е .. . утре пак ще е до обяд.... в събота, нищо че е работен ден... ще пръскат в двора на яслата против кърлежи и няма да ходи .....  Да видим...
Абе, малко ми е в мъгла всичко от последните дни.....

# 13
Цитат на: Valeria
УСПЕХ Nataliee, стискаме палци на малкият бонбон, да свиква бързо и да ходи с песен и усмивка на ясла Wink
Ще чакаме да разкажеш как е новата работа и как се справя "ученика" с новите си задължения Laughing


Благодаря за милите пожелания Sunglasses Дано, дано...
Работата, рано е да се каже... Засега е добре, да видим нататък, но се стараем Wink

# 14
Цитат на: diemma
И аз стискам палци Ники да се адаптира бързо.Пожелавам му да прескача всички болести и много много да играе с новите приятелчета Simple Smile .Чам да пишеш как е минало,че събирам инфо от сега.Ние сме за 16август.


Дано, дано прескачат всички болести децата ни...  Като знам първата хрема колко ме стресира.... Писах малко по горе за първия ден, утре ще пиша за втория каквото ми разкаже татито....
Поздрави и целувки от нас Grinning

Общи условия

Активация на акаунт