леле укипазих се помоощ

  • 2 035
  • 23
  •   1
Отговори
Направо се направих на чучелоо.... челото ми си е нормално и си има бебешка коса като мн момичета... и аз умницата зех та я махнах сама с кола маска оттделно от страни косата си махнах с кола всмисъл онази част от ушите на горе дето е коса отстрани на челото понеже ми беше лизнато аз го направих да е обло..иии гледай си майтапаааа  челото ми стои като обръснато и толкова изкуственоо, а косичката от страни горката където е била е много бяла кожата ама неестествено бяла ужасноооо. на брадичката ми си бях упряла пресата и без да се усетя сегаа имам чертаааааааа червена  веждите ми са в окачно състояние- мн тъничкииии. абе кво става чувствам се ужасно... бях се ядосала и си го изкарах на лицето си :s ДАЙТЕ СЪВЕТИ КАК ДА СИ ОПРАВЯ КОСАТА НА ЧЕЛОТО И ДА НЕ ОСТАНЕ БЕЛЕГ НА БРАДИЧКАТА МИ ИИ ВЕЖДИТЕЕ  taq kosa na 4eloto trqbav mn бързо да праснее .лелел като се гледам в огледалото само ей тва ми иде
НА 14 ГОДИНИ СЪМ

# 1
  • Мнения: 8 450
Оправи си правописа!
Смея се с глас. Joy
Ползвай точката като препинателен знак,че се задъхах, докато чета без пауза.

# 2
  • Мнения: 2 196
Нищо не разбрах.Някой наема ли се да ми преведе? Thinking

# 3
  • Мнения: 4 435
Ползвай точката като препинателен знак,че се задъхах, докато чета без пауза.

И аз. Joy Joy Joy
Иначе няма какво да ти помогне,глупостта ти е велика просто.Сигурно е ужасно,"но не става само с ядене,трябва и акъл". Wink Такива простотии не се правят,поне това ще научиш.

# 4
  • Мнения: 8 450
Момичето е скокнало от някой тийн-форум във форума на майките и е решило да си направи майтап.

# 5
  • Мнения: 7 723
 
 ДАЙТЕ СЪВЕТИ КАК ДА СИ ОПРАВЯ КОСАТА НА ЧЕЛОТО И ДА НЕ ОСТАНЕ БЕЛЕГ НА БРАДИЧКАТА МИ ИИ ВЕЖДИТЕЕ 
Добър въпрос и адекватен отговор.... Joy Joy Joy

Оправи си правописа!
....Ползвай точката като препинателен знак,че се задъхах, докато чета без пауза.
Joy Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 5 393
Момичето е скокнало от някой тийн-форум във форума на майките и е решило да си направи майтап.

Мдаааа, и на мен така ми се струва.

И все пак по темата- времето лекува.косата  и веждите ще пораснат.За белега-мехлемче от аптеката.

# 7
  • Мнения: 620
Ти сериозно ли си на 14 newsm78
Аз с ножица си орезилих бретона,ама бях на 6 Confused
На 14 вече се гримирах Crazy Whistling
Иначе чакане му е майката на растежа на косицата Thinking

# 8
  • Мнения: 2 716
 Joy Joy Joy Joy Joy
Пробвай с фон дьо тен на първо време. Белегът ще зарасне, косата ще ти израсте. Също и веждите. Дори имаш време и да отвориш учебника по български.
Ох. Страшен майтап.  Joy

# 9
  • Мнения: 7 723
 

И все пак по темата- времето лекува....
 Точно така. А докато чака, може да ползва маска и перука Wink Joy

# 10
  • Мнения: 4 496
Можеш да слагаш от широките ленти за коса/за да не се вижда докато ти порасне нова коса
За брадичката си вземи от аптеката нещо за изгаряне или Контрактубекс
За веждите/изчакай да пораснат нови косъмчета и не ги прави толкова тънки като ги скубеш

# 11
  • Мнения: 2 196
Ти сериозно ли си на 14 newsm78
Аз с ножица си орезилих бретона,ама бях на 6 Confused
На 14 вече се гримирах Crazy Whistling
Някои се развиват по-бавно,бе. Mr. Green
Аз като се сетя какви прически си докарвах на 14 години с ножицата,малей..... ooooh!

# 12
  • Мнения: 7 723
Ти сериозно ли си на 14 newsm78
Аз с ножица си орезилих бретона,ама бях на 6 Confused
....
А аз за последно- на 32 Mr. Green Joy

# 13
  • Мнения: 2 196
 Joy
А на мен първото оправяне на веждите ми беше със самобръсначка.Много добре се бях докарала,наложи се да си сложа лепенка,докато ми израсте едната вежда. Crazy

# 14
  • Мнения: 2 716
Изядоха зайчето  Mr. Green
А то се е укипазило

Общи условия

Активация на акаунт