начина на използване на продуктите срещу АД

  • 1 248
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Здравейте,

искам да Ви попитам за Линола фет.Прочетох упътването,но не знам дали мога да използвам (след като я намажа със маслото) измиващ гел на Мустела стелатопия.Вие мажете ли тялото или слагате във водата.

С две думи как къпете децата със АД.Нашите сухи участъци са по гънките на ръчичките и крачетата.Взех и лосиона на др.Тайс,помага ни.

# 1
# 2
  • Мнения: 221

Мерси,но това не ми помогна особено за къпането.Иначе има доста полезни неща за АД.

Моля пишете колкото и да Ви е странен въпроса на мен ми е важно.

# 3
  • Мнения: 238
Предполагам, че питаш за олиото за баня на Линола фет. Защото има и крем. Олиото може да се ползва по два начина - разтворено във водата за къпане (колкото е възможно по-хладка и после не е нужно изплакване!) или за намазване върху влажната кожа след баня. Чела съм, че и на суха кожа може да се маже, но тогава предпочитам кремчето на Линола фет. Но на моето дете най-добре действа след баня хидратиращия крем на А-дерма Екзомега, особено през зимата. Пробвала съм много преди да открия най-подходящия за кожата на детето. Няма смисъл да намажеш с Линола фет и после да измиеш кожата с измиващия гел на Мустела. Този гел от серията Стелатопия редувам с олиото на Линола фет при къпане. Ако кожата е особено суха и зачервена, може само олиото да се ползва неограничено време. Като видиш подобрение, пак започни с измиващи гелове да редуваш. Други добри гелове за къпане има на Атодерм и А-дерма. Ако не ви допадне олиото на Линола, може да пробваш млечното олио на Мустела - също не се изплаква или душ-олиото на Д-р Тайс. Хубаво изплаквай кожата при ползване на измиващи гелове, най-добре под душа. Опитай да разредиш къпането, да не е всеки ден. Peace
Сетих се още нещо за къпане, по-точно киснене - отвара от пшенични или овесени трици/ядки. Не се изплаква после. Ползвала съм и двете за детето.

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 16:37 от terli

# 4
  • Мнения: X
Използвах го както се използва сапун или душ-гел. Мажа навсякъде, разтърквам и изплаквам. Абе все едно е душ-гел. Много доволна бях също и от А-дерма. малко по-скъпо е, използва се по същия начин.

# 5
  • Мнения: 506
ние ползваме Линола Фет също,къпех го но 2,3пъти седмично с него,сега по веднъж.След такава баня мажа само засегнатите участъци с крем/Липикар баум/,а по време на банята не използвам никакъв друг миещ препарат.Аз по принцип не ползвам за него шампоан/веднъж седмично/ или сапун само с вода си се мием и после мажа с крем.

# 6
  • Мнения: 221
Благодаря стана ми ясно.

# 7
  • Мнения: 403
Много полезна тема. Hug

Общи условия

Активация на акаунт