Толкова въпроси...

  • 694
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Скоро пуснах тема В Майки бъдещи и настоящи,че имам симптоми на бременност.Чуствам се различно-силно обоняние,придърпване в областа на яйчниците,силни болки в гърдите(различни от обикновенно),температура над 37 градуса. Пия дуфастон по схема от 16 до 26 ден.И сега след спирането на дуфастона ..минаха вече 12 дни.Помислих си този път вече наистина успях.Обадих се на гинеколога си.Той ме посъветва да направя днес тест и да му се обадя за резултат.Мислих си,че щом датата на последната ми менструация е 12 януари вече е време за полужителен тест.Теста тази сутрин беше отрицателен.Не повярвах.Изтичах до най-близката лаборатория и там резултата е Beta HCG <0.10
 mIU/ml 0 - 1 (при небременни) >знам,че резултата от кръвния тест е достоверен.От предполагаемата ми овулация са минали вече 22 дни.Но може ли някой да ми обясни,защо не ми идва след дуфастона.Каква може да е причината.Понеже съм с поликистозни яйчници,възможно ли е да съм образувала киста.Има ли симптоми и дали се доближават до тези на бременност.Има ли болки в яйчниците?А болките в гърдите,които са много силни?
Звъня на гинекола си и той не вдига.Направо ще се побъркам и незнам какво да правя?Моля ви ако някой знае на какво може да се дължи всичко това да ми пише... Praynig
 

 

# 1
  • Мнения: 135
Говорих с гинекола ги..чак в понеделник ще се обадя да си запиша час.Тя дълга и широка.А да тогава остава да се притеснявам какво става....А и никой не пише.Хайде бе хора.....

# 2
  • Мнения: 7 716
По всяка вероятност има кисти, лекарят ще ти изпише подходящо лечение. Успех и пиши.

# 3
  • Мнения: 135
Ох,така ми се искаше да не се стига дотук.....сега пък кисти ужас.А няма ли поне малка възможност кръвния тест да ме заблуждава.Ако например овулацията ми е била преди по-малко от седмица.Този въпрос вече съм го задавала в друга тема преди месеци.Там момичетата бяха категорични,че при кръвния тест няма грешка и бяха прави Cry

# 4
  • Мнения: 7 716
Ами при това закъснение, ако има бременност кръвният тест ще я отчете.

Общи условия

Активация на акаунт