Trikolki

  • 1 937
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Zdraveite iskam da popitam trikolkite udobni li sa?

# 1
  • Мнения: 655
Да, удобни са, а теб коя марка те интересува?

# 2
  • Мнения: 44
И на мен ми е удобна триколката. За второто бебе пак триколка сме си взели

# 3
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ние имаме триколка на Чиполино...родих се аз с нея....страшно раздвижена и лесна за каране...преди това бчх с един МАГ- никога не бих повторила  Naughty

# 4
  • София
  • Мнения: 1 391
И аз смятам, че са удобни

# 5
  • София
  • Мнения: 44 029
Триколки колички или триколки колела?????

# 6
  • Мнения: 11 003
Триколки колички - много удобни, стабилни и маневрени. Peace
триколки колела - неудобно и безполезно нещо. Confused

# 7
  • Мнения: 15 456
триколките са много удобни и за детето и за майката - да не говориме, че са и много устойчиви, въпреки глупостите, които твърдят, че можели да се обърнат  blahblah

# 8
  • Мнения: 2 616
Хубави и удобни са, но всичко е въпрос на дизайн. Имала съм триколка, сега съм с четириколка-няма значение, важното е да е маневрена, лека и на теб да ти е приятна у добна, когато я караш.

# 9
  • Мнения: 4 451
И аз съм с триколка. Много съм доволна. След годинка купих отново количка триколка, но в летен вариант.

# 10
  • Мнения: 5 103
Бяхме с триколка много съм доволна.

# 11
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Смених,4 колички лятни и зимни но най доволна останах от последната която беше триколка.

# 12
  • Pb
  • Мнения: 1 183
друга количка освен триколката не съм ползвала и не мога да сравнявам, мога само да кажа, че е много удобна, маневрена и стабилна - изпробвана е както в пясъка на плажа, така и в големия сняг, безотказна е.

# 13
  • Мнения: 472
И аз съм "за" триколките. Ползвала съм такава още от раждането на дъщеря ми. Тествана е и на планина и на море, не съм имала никакви проблеми. Много са леки за управление и са страшно маневрени. Някои казват, че са нестабилни, но аз не съм останала с такова впечатление и не съм имала никакви инциденти. Наложи ми се на няколко пъти да помагам на приятелка, която беше с четириколка и  #Crazy . Явно си е въпрос на навик, защото на нея пък и беше неудобна нашата количка  Hug

# 14
  • Мнения: 247
и ние купихме триколка в къщи се кара много приятно Laughing
скоро и на вън ще пробваме Party

Общи условия

Активация на акаунт