Отказвали ли сте......

  • 4 435
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
.....брак???? Mr. Green
Има ли случай при вас мили дами,момче да ви предложи брак и вие да откажете!
Разкажете за това!
А ако са няколко случаите,също може да ги споделите тук!
Как отказахте?
А той как реагира?
Защо отказахте?
Как ви предложи?
Съжалявате ли сега,че сте казали ''не''?
Разкажете!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 157
Отказвала съм ,да.
Бях прекалено малка, и това му и казах . Честно казано изплаших се  Blush.
Всъщност той ми подари пръстен за годеж , който аз отказах ....
Определено не съжалявам , просто понякога съм си мислела какъв ли щеше да ми е живота с този човек ....е останах си с чуденето де  Mr. Green

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз. Имах един отчаян (и отчайващ) обожател, който така и не разбра, че не ме кефи и когато тръгнах със Стефан, тогава съм била на 17, тоз ми предлага брак. Умрях от смях, после разбрах, че е сериозен и повече не съм говорила с него. Шеувам се, де, едва ли съм за тази тема. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7 723
Отказвала съм, ама баш сега не ми се разказва....спи ми се. Утре... Hug

# 4
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Отказвала съм няколко пъти  Simple Smile Най-значимият отказ беше драматичен, падах си по човека и то ужасно много, ама бях на 17 и не бях готова за брак. По-късно човека се оказа долен предател и добре, че послушах вътрешния си глас да му откажа.

# 5
  • Мнения: 3 098
Отказвала съм.Изплаших се от бързото развитие на събитията.Не сгреших,сега съм с правилният 4овек за мен.

# 6
  • Мнения: 27 524
Отказвала съм. Няма да разказвам. Не, не съжалявам.
А ти няма ли да разкажеш  Wink

# 7
  • Мнения: 3 447
Веднъж на 18, веднъж на 27. Не съжалявам. Щом съм отказала, значи е имало защо.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Отказвала съм сватбата...приех предложение но имах доста време до сватбата и осъзнах, че правя грешка. Седмица след това срещнах мъжа си. Не съжалявам.

# 9
  • Мнения: 281
Не. Никой не ми е предлагал брак досега.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ми тооооооо ....  Rolling Eyes , аз предлагам. И предложих на 1/2-рата, той се съгласи и после нямаше вече на кого да предлагам  Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 1 783
Да, преди 13 години......На сегашния си съпруг. Аз тогава мислех, че се шегува, а той твърди и досега, че е бил абсолютно сериозен.

# 12
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 379
Да, отказвала съм.
На бащата на големият ми син. Докато бях бременна ми предложи поне 10 пъти, родителите му също подпитваха. Отказах с извинението, че не искам хората да си мислят, че се жени за мен, защото чакаме бебе. В главата ми обаче постоянно се въртеше мисълта "Няма да се омъжвам, за да не се развеждам". След година и малко вече бяхме разделени и много се радвам, че не съм се омъжила за него.
Със сегашният си мъж, чувствах от самото начало, че е "моят мъж" и , че искам да се омъжа за него.

# 13
  • Мнения: 2 196
Два пъти.
Първият път бях на 19 и ми беше рано.
Вторият път бях 21,хвана ме шубето и побегнах.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт