С какво се мажете в солариума....

  • 69 155
  • 433
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Момичета, доста теми изчетох от търсачката, но честно казано никъде не се препоръчва точно определен продукт, който да служи за овлажняване, предпазване и не на последно място да е за по-бързо потъмняване ( но да не е с някакви автобронзанти в него!!!).Знам, че във всяко соларно студио предлагат какви ли не мазила, но бих била по-уверена в качеството ако някоя от вас е изпробвала и е останала доволна от точно определена марка. Praynig

# 1
  • Мнения: 121
с бебешко олио

# 2
  • Мнения: X
С нищо, аз ходя за по 4 минути само, не стоя дълго, за да се мажа.   Peace

# 3
  • Мнения: 177
Аз използвам точно тези мазила, които се предлагат в соларното студио. Тъй като те са именно за това: предпазват от свободните радикали, ускоряват потъмняването, предпазват кожата от изсушаване. Понеже съм със доста светла кожа, не се осмелявам да си взема крем, който има автобронзант в него, а и ме е страх да не взема да се намажа неравномерно и тогава ще падне смях  Laughing
Аз в момента ползвам следния продукт: SUNMAXX, Perfect Tan Lotion, Level 1. Има много свеж тропически аромат. И от предишния продукт, който ползвах, бях доволна, но не помня как се казваше.  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 7 753
Използвам продукти на марката Tropical, страхотни са.  Peace

# 5
  • Мнения: 2 414
От къде си взимате продукти на Tropical и на какви цени са?

# 6
  • Мнения: 757
днес ходих на солариум,че е време вече Laughing
и ми предложиха един крем с който да се намажа преди да влезна в солариума.еее направо е страхотен,веднага получих тен и кожата ми е невероятно мека,ползвала съм и други продукти но този крем ми се отрази перфектно.
та кремчето се казва "luxuri dark".

# 7
  • Мнения: X
днес ходих на солариум,че е време вече Laughing
и ми предложиха един крем с който да се намажа преди да влезна в солариума.еее направо е страхотен,веднага получих тен и кожата ми е невероятно мека,ползвала съм и други продукти но този крем ми се отрази перфектно.
та кремчето се казва "luxuri dark".

Хм, супер, май ще започна да се мажа, ако ефекта на почерняване е толкова бърз. Ще видя дали имат точно такъв крем в солариума.  Hug

# 8
  • Мнения: 893
Аз не се мажа с нищо...
не ми харесват кремовете с автобронзант...
Стоя си по 10 мин в турбосолариум през ден(все още си правя тена, който искам)

# 9
  • Мнения: 812
в момента  с  HOT HUNTER Peace

# 10
  • Мнения: X
аз досега също не съм се мазала с нищо при посещенията си на солариум,всъщност не знам това доколко е правилно,но и никой не ми го е препоръчвал,та за това...

# 11
  • Мнения: 7 186
Винаги се мажа, харесвам най- много продуктите на Tannymax http://www.tannymax.hu/

# 12
  • Мнения: 757
Винаги се мажа, харесвам най- много продуктите на Tannymax http://www.tannymax.hu/
оп,това ктремче което похвалих е на тази марка tannymax,ето кое е било

# 13
  • Мнения: 7 723
Аз па ви свЕтна, че най- доброто мазило за солариум,
е просто какаово масло, което се продава по аптеките.
То е твърдо, отчупва се малко парче, разтопява се
на топла баня и се мажеш Wink

# 14
  • Мнения: 2 414
А къде в София мога да намеря продуктите на Tannymax?
Руска,стана ми много интересно за какаовото масло-как го носиш до солариума и не се ли втвърдява много бързо?

Общи условия

Активация на акаунт