каква преса за коса

  • 1 432
  • 9
  •   1
Отговори
каква преса за коса ще ми препоръчате

# 1
  • Мнения: 468
Моята е на Ровента.Много съм доволна.

# 2
  • Мнения: 151
Аз имам Jaguar-много съм доволна

# 3
  • София
  • Мнения: 2 846
Имам Rowenta Ellite 8 в 1. Много съм доволна.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 458
Моята е Ремингтон само за изправяне професионална серя и съм мн доволна

# 5
  • София
  • Мнения: 3 789
Имам Rowenta Ellite 8 в 1. Много съм доволна.
И моята е такава.
Доволна съм, въпреки че не я използвам много често. Косата ми е дълга и ми отнема доста време, но като имам повод- обичам да се поглезя и да се издокарам!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Аз съм с Филипс  Peace
Не съм имала проблеми с нея или с косата ми след ползване на пресата.

# 7
  • Мнения: 171
Remington, професионална, тъкна за изправяне, оба4е я дават с ДВД в което е показано как се правят и пружинки и  пирали с подръ4ни седства. Супер доволна съм  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 430
Ако искаш истинска преса за коса, която да те направи все едно излязла от салон и да не се развали косата на другия ден или след душ - GHD (good hair day) е марката. Имам я вече 1г. Изправям се за 15мин - моята коса, заедно с удължителите. Струва 300лв. Можеш да я поръчаш от ebay или от някой склад за фризьорски салони. Другите като ровента, филипс не знам си какво НЕ са професионални, само така се наричат..имала съм поне 4-5 преси и знам за какво става дума. Хубава преса от магазин не можеш да намериш.

# 9
Аз мисля, че трябва да консултираме дамата по друг начин. Ето моет мнение: Първата ми преса беше метална, но с представки. Металните помагат на косата по-бързо да "цъфти",но тази/без значение марка/ има различните начини да си подредиш косата. Купих си втора, защото смених прическата - та вече е керамична и само за изправяне. Тук и аз съм доволна. Косата стои по друг начин.
Така, че моят съвет е - за какво ще я ползваш / изправяне, оформяне, начупване/, колко често ще я ползваш / аз ползвам всеки ден /. Имаш избор

Общи условия

Активация на акаунт