Пили ли сте Серофен?

  • 4 082
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Момичета изписаха ми Серофен,моята докторка ми го даде ,но без опаковката и упътването,знам само ,че е за стимулиране на овулацията.Ако някои го е пил,моля да сподели с мен.
Благодаря

# 1
  • Мнения: 63
Хана,аз от днес също започнах да го пия-5 дни, 2x1 на ден.Моят доктор  за пръв път ми дава да пия хапчета , при мен с овулацията всичко е наред , но имам една увредена тръба и ми каза , че не иска да чака повече и да разчита само на един доминантен фоликул , а иска повече фоликули за по голям шанс.

# 2
  • Мнения: 4 324
Хана нищо не знам за този медикамент, но ето какво знам за стимулацията.
Стимулация НЕ се прави ако не си проверила тръбите си и спермограмата на партньора ти.
Успех и късмет!

# 3
  • Мнения: 57
Миналият месец направих снимка-добра имаме и спермограма-също добра.Гери, и аз съм по тази схема-2x1 -5 дни.

# 4
  • Мнения: 7 718
Серофен и клостил бегит е едно и също лекарство, но с различни търговски наименования - кломифен цитрат 50 мг.
Често има успешни бременности с този медикамент. Успех.

# 5
  • Мнения: 63
Хана имаш ли болки и придърпване в яйчниците от както пиеш серофена?
Аз имам , много ми изсъхва носоглътката дали е от него?Днес ми е трети ден.
Хана,аз от днес също започнах да го пия-5 дни, 2x1 на ден.Моят доктор  за пръв път ми дава да пия хапчета , при мен с овулацията всичко е наред , но имам една увредена тръба и ми каза , че не иска да чака повече и да разчита само на един доминантен фоликул , а иска повече фоликули за по голям шанс.

# 6
  • Мнения: 57
и на мен ми е трети ден,но нямам за сега странични ефекти,но може на всеки да действа различно.Някъде четох,че предизвиква болки в яйчниците и стрес,но като свърши лечението,всичко минава,така че има още 2 дни.Не мисли за болката ,а за резултата.Хайде стискам палци този месец,двете да се преместим в отчетни Praynig

# 7
  • Мнения: 63
Стискам палци и на теб и на всички момичета от проблемното...и скоро  newsm32

# 8
  • Мнения: 63
Хана при мен док.смята този месец да ми предизвика овулация с прегнил.При теб освен серофен друго ще има ли?

# 9
  • Мнения: 57
На мен ми направиха схема за инсеминация и още не знам какво друго ще пия ,освен серофена.

# 10
  • Мнения: 7 718
Обикновено втората половина на цикъла се предписва прогестерон.

# 11
Хана нищо не знам за този медикамент, но ето какво знам за стимулацията.
Стимулация НЕ се прави ако не си проверила тръбите си и спермограмата на партньора ти.
Успех и късмет!

# 12
  • Мнения: 2 309
На мен ми изписаха Серофем за 5 дни и Дуфастон...все още не съм ги започнала!

# 13
  • Мнения: 57
vili.Si,направиха ми ЦС -добра и спермограма също имаме-и тя е добра

# 14
  • Мнения: 63
Здравей,Хана.
Как вървят нещата при теб?При мен се бяха образували 3 доминантни фоликула от серофена 18 мм,лигавица 14 мм, биха ми прегнил и сега слагам утрогестан вагинално и  чакам ли чакам... Praynig

Последна редакция: нд, 02 мар 2008, 10:38 от gery_ch

Общи условия

Активация на акаунт