Бтв, Бъдете здрави в събота

  • 1 429
  • 6
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 186
Тази събота в предаването “Бъдете здрави!” ще гостува акушер-гинекологът д-р Динчо Георгиев, трето поколение потомствен лекар, вече с 20-годишна практика като специалист в областта на акушерството и гинекологията. Той ще обясни лапароскопската оперативна техника и приложението й в случаите на наличие на аномалия, т. е. преграда в кухината на матката. Тази преграда предизвиква невъзможност да се износи бременността и всяка бременност завършва със спонтанен аборт. Именно новата оперативна техника, която е минимално травмираща за жената, дава шанс за успешно забременяване след това и съответно износване на бременността.

# 1
  • Мнения: 4 324
Точно тази събота съм на работа  Sad

# 2
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Тази събота наистина е работен ден, язък!  Sad Иначе много ми е интересно да гледам такива неща...

# 3
  • Мнения: 1 497
Не можете ли да го запишете на видео?

# 4
  • Мнения: 4 324
Гледа ли го някой

# 5
  • Мнения: 920
Аз не бях на работа...ама се събудих доста късно....

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 186
аз го гледах, но не беше повече от 5 минути.
говори за наличието на преграда в маткатам, която пречи за имплантацията на ембриона, неговото нарастване или води ди преждевременно раждане, а при жени с нежелана бременност може да се кюртира тази частв, която не е зародиша.
диагностицира се чрез цветна снимка, защото няма никакви симптоми.
преградата се отстранява или чрез открита операция, която той не препоръчва, защото има много дълъг възстановителен период, а този който той практикува- не помня обаче името на самата процедура. прави се със спинална упойка, възстановаването е за дни, след 2 месеца има зелена светлина за бебеправене.
ами това е

Общи условия

Активация на акаунт