Към хранещите с пюрета на Hipp, Hame и Bebivita

  • 2 595
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Намислили сме с няколко приятелки да си поръчаме пюрета на едро. Който се интересува нека ми пише на лични. С цел да избегна реклама няма да публикувам офертите тук. Ще поръчваме от официалните им вносители. За желаещите извън София, ако си поемат транспорта аз ще им организирам изпращането.

# 1
  • Мнения: 3 634
Побут, че идва уикенда.  Whistling В понеделник ще поръчвам.  bowuu

# 2
  • варна
  • Мнения: 355
по колко долу горе излизат,да знам дали си струва да си поема и транспортните разходи.а какво количество трябва минимум да поръчаме?да сядам да смятам изгодно ли е Thinking

# 3
  • Мнения: 3 634
Моля, изпращайте ми мейл-адрес на лични, за да ви препратя офертите. Изгодно и евтино са относителни понятия и всеки сам преценява. Минимум количество няма.

# 4
  • Мнения: 711
Dante, писах ти ЛС  Peace

# 5
  • Мнения: 63
Защо на ЛС?
Отговорите представляват интерес и за всички посетили темата!
Няма ли да се затрудниш да отговаряш на едни и същи въпроси н-пъти?!
Моето предложение е да публикуваш офертата на ХИП! Тя е интерес за мен!

# 6
  • Мнения: 3 634
Не се изморявам да отговарям на едни и същи въпроси и няма да публикувам тук офертите. Който се съмнява може да се обади в Авенди и Търговска лига и да си поиска оферти сам. Не целя да си чешаме езиците, а реално да си бъдем полезни.

Много майки се отказаха, други прецениха че си заслужава.

Ще ти я препратя през кю.  Peace

# 7
  • Мнения: 107
и аз писах на лични. ако този понеделник поръчвате ще е супер



# 8
  • Мнения: 3 634
По всичко личи, че интерес има и ще организирам още поръчки, ако сега мине ок.

# 9
  • Мнения: 3 634
Мамчета, последно бия тъпана! Утре (20.02) в 10:00ч. пускам поръчката. На който му трябвам спешно може да ме открие през кю или скайп - mihalcko.

# 10
  • Мнения: 17
Моля за оферта на хип и бебевита ако някой има от авенди оод!  И евентуално ако някой  е поръчвал дали е доволен от цени и доставка, защото аз поисках оферта но явно няма да ми изпратят. Не съм фирма. Казаха ми, че минимална стойност на поръчката е 100лв казах ок и въпреки  това не пратиха оферта. Доста несериозна работа май?!?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Видях че темата е стара, но важи ли още тази "схема"?

# 12
  • Мнения: 3 634
За съжаление не, поради форумски причини.  Peace

# 13
Намислили сме с няколко приятелки да си поръчаме пюрета на едро. Който се интересува нека ми пише на лични. С цел да избегна реклама няма да публикувам офертите тук. Ще поръчваме от официалните им вносители. За желаещите извън София, ако си поемат транспорта аз ще им организирам изпращането.

[/quot
здравеj можеш ли да ми дадеш някви коoрдинати или оферта на тия пюрета че ще откривам магазин в стара загора и незнам от къде да си намеря доставчици.jukito@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт