Севлиево 2

  • 13 517
  • 281
  •   1
Отговори
  • Мнения: 537
Нашият албум smile3509
потребител: sevlievo
парола:123456



Започвам  новата тема, да се видим и тук на приказки  Mr. Green
 lalalala



Старата тема

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 14:25 от petti

# 1
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Добро утро и от мен в новата ни тема!
Дано повече хора се включват тук.
Мойто момченце още спи, ко направи туй дете не разбрах. Ама вечер си стои до 12:00. Чудя са как да му променя режима, досега съм го оставяла сам да си го настрои и той все го мени. Иначе пъпчиците ни минаха с повечко оставяне да рита гол, с мехлемите и Бочко. Пак се върнах на Кан бебе щото от Либерото не намаляха, а Памперс ми пропускат нощно време, а и от него пък се появиха две пъпчици на кръста му. Така че извода е - че не е било от памперсите.
Айде лек ден на всички!

# 2
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Здравейте мамчета   bouquet
И аз да се разпиша в новата темичка  Laughing
Пети, ти като автор на темата, можеш да дадеш линк към старата темичка  Laughing ей така, за по-пригледно.

Ох, днес имам много работа. Нагушкайте бебоците  baby_neutral

# 3
  • Мнения: 537
Да, бе вярно  ooooh! Забравила съм старата тема да сложа, ама вече е там Simple Smile
Как сте след вчерашното празнуване  Wink Ние в последния момент се сетихме, че ни се ходи на заведение  Mr. Green Естествено всичко беше заето, накрая седнахме в Бизнес клуба в х-л Росица. Juli, Нено много хареса чашата, много се зарадва, че е тази снимка и като цяло много му хареса как е направена, мерси за което  Hug
Doci, радвам се, че пъпките на малкия са минали, явно му се спарва дупето то и аз си спомням, че миналото лято оставях малката голичка да порита. А пък за режима, какво да ти кажа, да го слагаш по рано с едно шише мляко да се приспива не става ли? За да заспива по - рано. Защото след време ако ходи на ясла, а после и на детска градина ще му е трудно да става рано. Но пък те сами си сменят режима, така че споко засега остави го да си спи, ти си истинска късметлийка на едни приятели децата лягат в 12 и стават в 6-7  Crazy Отделно дето малкия се буди към 3-4 за мляко.

# 4
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Ооо  petti аз още кърмя, а и той направо е много жизнен вечер, въпреки че през деня си спи нормално два пъти и един кратък сън в 18:00. А днес направо ме разби, стана в 11:30, като в 8:00 яде малко и гърдите ми щяха да се пръснат. Ко направи туй дете не разбрах.
За дупето си мисля също, че преди нали се сменяше памперса по-често като беше по-малък, а сега по-нарядко и то си оказва влияние.

# 5
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
doci, Деси от бебе, та до сега си заспива към 12, 12 и нещо. Ние заспиваме, а тя вика, че ще гледала детско  Rolling Eyes Въпреки това в почивен ден си поспива до 9-10, а през седмицата никакъв проблем няма с ранното ставане, даже сама си се буди в 7,30. То е добре, че Дамянчо си поспива, нали казват, че сънят е здраве  Laughing

Да похваля и аз чашката от Джули. Павел много си я хареса, а пък Деси направо я окупира и забрави за любимата си чашка с жабките  Laughing Определено ще се възползваме отново от услугите на "Гален"  Peace

petti, прегледах пак албумчето и сега ми се стори, че познавам мъжът ти. Може и да греша, но много ми прилича на един човек, който работи в сградата на бившето АПК, където е и редакцията.  То се оказа, че не познавам свекърва ти, а сега питам и са съпружеството  Laughing Направо ми е професионално изкривяване  Joy

# 6
  • Мнения: 537
 Joy Joy Joy Ами, Майче, да в АПК-то работи мъжо Simple Smile В Цифрови системи, ако случайно сте търсили Никола за нещо, няма начин да не си виждала и моя. Аз пък не знаех, че ви е там редакцията  newsm78 А иначе интернета ви от тях ли е, или сте на друг доставчик?
Doci, много хубаво, че го кърмиш, дано поне до годинката да имаш кърма, моята спря на 5-я месец  Confused А иначе цедиш ли се, когато така си пропусне ядене? Една моя приятелка се цеди от раждането насам, бебока е вече на 8 месеца, чак не мога да повярвам. От което пък разбрах, че явно аз не съм си намалила кърмата, заради цедене, защото и моято по едно време престана да суче  Cry Той затова толкова ти е наддал  Wink Малък бузанчо станал той  Heart Eyes
Лека вечер от мене   bouquet

# 7
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
petti, ама съм физиономистка, а  Joy В редакцията сме на БТК Интернет и съм много доволна, докато го бутнеш и той заредил. У дома сме на КИВИ, защото мъжът ми работи там и ни е безплатен, но съм супер НЕдоволна. Не ползвайте интернета на КИВИ  Naughty
Днес е студено и сигурно ще сте си вкъщи с бебоците, ама още малко и тя зимата бЕгала  Laughing Само търпение. Аз понеже имам доста да пиша, че изоставам с материалите, изпратих Деси долу у майка ми и реших преди това да ви навестя. Хайде, хубав ден на всички от мен   bouquet

# 8
  • Мнения: 537
Здравейте и от мен!
 Еми, Майче, то няма как да не си го виждала, той излиза да пуши да входа на АПК-то  Mr. Green На БТК наистина интернета е много добър, особено като теглиш филмче по 700 МБ се усеща най - вече  Mr. Green А за КИВИ-то и аз знам, че е много гаден нета им. Да не говорим как може да ти се напълно компютъра с бацилчета Simple Smile После трябва да преинсталираш. И май и не винаги има.  ooooh!
Гадно време, отдавна не сме излизали с малката, мислех да я извеждам в сряда като беше много топличко, ама тя пък заспа следобед и се отложи разходката, а пък следващите дни се развали тотално Sad Дават го и още по студено, днес макс. -3, утре -5  Sad
Лека работа, Майче ! Усмихнат ден на всички останали   bouquet

# 9
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Добър ден и от мен!
petti еми цедя се ако много ми напрегнат гърдите иначе не. Аз така знам и така мисля да правя. а що се отнася до кърменето аз не спазвам часове, а давам когато си поиска. Не мисля обаче да ставам от онези майки дето детето им дърпа блузката и иска да суче. Дано да се получи, щото какво искам и какво става понякога са различни неща.
Ние ползваме на Киви-то нета, ама на мен ми е достатъчен - нищо че не е първа прелест. То всеки си преценява кой за какво му трябва, пък и за толкоз пари толкова работа както разсъждават повечето.
И аз вече искам топлооооо, омръзна ми вкъщи. А и малкия веднъж да излезем навън и после е по-спокоен иначе бесней.
И аз да пожелая успешна работа на Майчето. Peace

# 10
  • Мнения: 537
Ние все пак  май ще излезем Simple Smile Не ми се вижда толкова студено. Ще обилим града или ще идем до градинката на автогарата да я полюлея малко Simple Smile Doci, хубаво е че кърмиш, когато си поиска, така поне ще имаш по - дълго време кърма. Аз понеже слъшах в началото лекарката и може би и затова толкова бързо свърши Sad За интернета си права, на Киви-то е най - евтино, пък и ако не ти трябва за работа мисля, че става.  Хайде до скоро, като се приберем, ако мъжо не е окупирал компютъра ще пиша пак   bouquet

# 11
  • Мнения: 537
Добро утро, момичета  Hug От толкова активна почивка през почивните дни май ме можете да влезете във форума, а  Wink Ние с дребното излизахме в събота, обаче ми замръзнаха носа, ушите и т.н. Направо куча студ беше. Направихме едно кръгче до градинката и се прибрахме. Гледам прогнозите за утре и вдругиден са с максимални положителни температури, дано да можем да поизлезем тогава. Похвалете се нещо, де. Джули, какво стана с онзи съдебен спор, който водихте с данъчните? Разреши ли се? И ако не е тайна за какво е? И сега се сетих, че нещо се оплакваше от някакви 10 кг, които ти били останали от раждането, ми аз честно да ти кажа не ги видях, сигурно си била много слаба като си забременяла, защото сега изглеждаш много добре  Wink
Айде лек ден от мен   bouquet

# 12
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Добро утро!
Тъй се бях гмурнала в една тема тук, че едва изплувах, а именно :Хитроумни идеи за детето и домакинята в подфорум Хоби. Мъжа ми от време на време ме гледаше странно, че аз тъй се бях залюхала, че...
А туй слънце дето пече на вън тъй ме дразни, ама кой знае къв е студ. Още не съм излизала да видя кво е.

# 13
  • Мнения: 537
Ей, Doci, ама той твоя как трае да седиш постоянно из форума, моя все мрънка, че много ровя, добре, че през деня го няма  Mr. Green И аз да видя малко компютър, че иначе не мога да се вредя  Mr. Green Ще видя и аз тази тема, в която си се заровила...Grinning А аз сега ще ходя за кухнята и ще видя какво е времето, ама май няма да става за излизане, то слънцето лъжливо... Sad В 9:30 е било -11 градуса  Shocked Ужас!

# 14
  • Севлиево
  • Мнения: 491
petti оставя ме да стоя на компа кво да прави. Той е лепнат на ТВто пък. Иначе ако има работа на компа му отстъпвам , ама той рядко го ползва. И кво ще кажеш за темичката, а? Оф аз приключих с мартениците и ми олекна малко, щото се притеснявах че няма да успея да свърша навреме. Най-обичам 1 март, защото обичам да подарявам мартеници, особено когато аз съм ги правила. Всяка мартеница я наричам на някого и докато я правя си мисля за него. Криво ми е когато нямам време някоя година да правя, ама тази направо кеф.
Айде лек ден засега от мен и лека работа на работещите. Hug

Общи условия

Активация на акаунт