първата годинка!Ами сега?

  • 432
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 820
Наближава и първата годинка на нашата принцеса.Помогнете ми мами,които вече сте минали  през това прословуто празненство!Понеже с нашият тати решихме че ще има двойно празненство та се чудя какво да сложа на масата на децата които са на по годинка също.За големите гости сам наясно,но дайте идеи за малките.Торта естественно ще има,макар че и тя ще остане за нас,но какво друго?Приемам идеи и за украси и всичко останало което може да се направи за първата годинка.Като всяка майка искам всичко  да е страхотно,а нямам кои знае какви идеи и затова ви моля за съвет!А искам да остане мил спомен и да е незабравимо....благодаря на всички предварително!

# 1
  • Мнения: 1 183
На мен не ми беше много трудно с приготвянето на менюто,защото всички гостенчета бяха бебенца на моите приятелки  Laughing и нищо специално не съм приготвяла за бебоците  Wink ,само за мамите  Laughing
За украсата можеш да сложиш балони,празнични шапчици за децата и свирки  Laughing
Весело изкарване ви пожелавам на първия рожден ден на принцесата  Hug   bouquet

# 2
  • Мнения: 434
Ами то зависи колко са големи децата и какво могат да ядат.. Идеята която ми идва са някакви сокчета за по-малките и вместо шоколадови лакомства можеш да направиш по една плодова салта. Вкусно и полезно Simple Smile

# 3
  • Мнения: 27 524
Ха, ами писах аз вече на същото това. Колко теми си напускала?  Thinking

# 4
  • Мнения: 941
зависи колко са големи малките гости, аз бях направила сандвичи от франзела със масло  и разни млечни неща отгоре, някои с кашкавал, други с топено сирене, с топеното сирене имаше няколко варианта, със сиренце, имаше солети, бисквити, банички, сладките неща ги бях вдигнала за майките, бях сложила и разни соленки и други такива детски забавления, зависи вашите бебоци какво ядат.
За пиене детски сокчета, а аз мамите други безалкохолни, торта, и това беше, и много много играчки, децата наистина се забавляваха и те почти не ядоха, аз го направих от 10- до към 12ч в къщи и после дружно към кухнята, защото беше през седмицата.
Бях украсила къщата с много балони, и други украси

# 5
  • Мнения: 1 820
Пуснах две теми защото незнаех точно за кои форум ми е темата понеже сам и нова ooooh! Sorry!А и така ще получа повече отговори Wink
Mерси за идеите моми4ета,това с плодовата салата и санвичите от франзела ми допадна много и ще го направя.

Общи условия

Активация на акаунт