Нощно време какво мога да давам освен мляко

  • 1 016
  • 16
  •   1
Отговори
Дъщеря ми е на 1г и 2м все още яде нощно време яде през 5 часа освен мляко друго мога ли да давам и да я засища ,мога ли да добавям нещо към млякото и какво е то Rolling EyesПримерно да яде в 22:00 часа и след това чак към 6:00 или 7:00 часа.Ще се радвам ако споделите и ми отговорите Flutter Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 27 524
Давай си й само мляко и се радвай, че го пие. Много от нас се молят за това.

# 2
  • Мнения: 3 376
Аз не бих му давала друго освен мляко.
Моя син и досега се буди понякога и му давам само АМ.

Според мен друго нещо в мялкото/например разтворими бисквити/ биха натоварили стомаха му излишно и няма сммисъл от такива.

# 3
  • Мнения: 814
Мляко си е ОК. А през деня обилно ли се храни, че е такава "гладница"  Hug и нощем?

# 4
Нощем и давам по 200мл АМ ама нещо не и стигат не е по манджите и супите все търси мляко да яде,дори някои път остава и го хвърлям.Дори да и направя повече от 200мл мляко пак ще остане и ще го хвърля.

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 17:37 от sexy_lady

# 5
  • Мнения: 237
Пробвах да слагам малко разтворима каша в млякото преди заспиване, уж да се засища повече и да не яде нощем. Будеше се на същите 5-6 часови интервали и си чакаше млякото. Продължих да давам само мляко без каша. Увеличавах количеството на вечерята или общото количество за деня, но и това не помогна. От около 3 седмици вече не се буди, за да яде през нощта.
Може да пробваш с каша или бисквити, ако няма резултат - само мляко. Peace

# 6
  • Мнения: 256
Аз пробвах с кашите лека нощ на nestle,но нямаше ефект.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 891
Ние пием мялко преди сън,слагам и по малко каша вътре.

# 8
  • Мнения: 5 940
Само мляко.

# 9
  • София
  • Мнения: 569
Аз му слагам в млякото 1 с. л-ца каша или 1 бишкота.И бебо става чак към 8.00 ч. Simple Smile

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Няма освен!
Давай само мляко, абсолютно достатъчно е!  Peace

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 973
Само мляко е моето мнение. И да се стараеш да я заситиш на вечеря, според мен няма да стане. Може би е свикнала през ноща да приема мляко и затова си го иска. Ще израсте и това. Радвай се, че иска да пие мляко, което е чудесна храна .

# 12
  • Мнения: 5 103
Давай си й само мляко и се радвай, че го пие. Много от нас се молят за това.
Peace

# 13
  • Мнения: 491
При нас имаше ефект да слагам по 1-2 лъжички каша или бисквитки....но пие и доста повече мляко.Заспива в 20:30ч и се буди в 8:00ч.

# 14
  • Мнения: 113
Само мляко, другите храни ще натоварят стомаха, а той има нужда от почивка нощем.

Общи условия

Активация на акаунт