Седми ден хрема

  • 631
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Вече седми ден дъщеря ми има хрема.Използвах първо капки Виброцил,а след четири дни минахме на Олинт спрей,но промяна няма.Притеснява ме да не е синузит,но секрета е бистър.Дайте някакви изпитани рецепти за хрема или медикаменти от които сте доволни.

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 22:19 от ani_maan

# 1
  • софия
  • Мнения: 757
При нас хремата минава за около 7- 10 дена.
Когато вече не тече нослето ,а са назад секретите му купувам коларгол

# 2
  • Мнения: 539
Това е нормално, според мен. със и б[/b]ез капки и др. илачи, хремата си минава за 7-10 дена.


(ако е хрема, а не нещо др.)

# 3
  • Мнения: 221
Да хрема е.Значи е нормално да е толкова време.Досега не ни се е случвало толкова дълго да продължава затова се притесних.Само един път имаше хрема за 4-5 дни  Simple Smile.

Мерси.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не слагай повече капки за нос. Може да навредиш с тях на лигавицата на носа. Пръскай само Стеримар за да промиеш нослето. Щом секретът е бистър не се притеснявай

# 5
  • varna
  • Мнения: 404
сина ми ходи на ясла и като го хване хремата може и 20 дни да продължи!Какво ли не съм слагала в носа му-капки,мехлеми,спрейове...нищо не помага!Вече го промивам само със Стеримар и толкова

# 6
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
aз пък използжам само физеологичен разтвор и сам мн.доволна.Капките като че ли не ни действат,пръскам му по 1мл.във всяка ноздра 2-3пъти на ден.

# 7
  • Мнения: 516
Както вече са те посъветвали, не слагай повече капки за нос. Ние сме така от 20 декември и още и хърка нослето. Три вида капки сменихме за два месеца, но ефект голям не видях. Сега само промивам със Стеримар.

# 8
  • Мнения: 1 984
следете за синузит и/или отит. посявка на носен и гърлен секрет ще е от полза.

# 9
  • Мнения: 7 831
И моята хрема и тази при децата ми винаги продължава от 7 до 10 дни. Научи я да си духа носа, това е начина да се борите с хремите, без да се стига до бактериални инфекции. От както научих децата си изобщо не слагам капки.

# 10
Само физиологичен разтвор по 3-4 пъти дневно в нослето- промива и отпушва. В  аптеката ми препоръчаха  новите капки за нос Tetrisal, садържащи само физиологичен разтвор, напълно безвредни и може да се слагат колкото има нужда. Освен това имат много удобен накрайник, който разпръсква дозата без да дразни и малкия изобщо не плаче когато ги слагам.

# 11
  • Мнения: 1 883
Не слагай повече капки за нос. Може да навредиш с тях на лигавицата на носа. Пръскай само Стеримар за да промиеш нослето. Щом секретът е бистър не се притеснявай
Peace

Общи условия

Активация на акаунт