какво коли4ество пюре може да се дава на тримесе4но бебе

  • 2 153
  • 48
  •   1
Отговори
какво коли4ество пюре може да се дава на тримесе4но бебе

# 1
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Никакво. Препоръчва се захранването да започне след 6тия месец. Много хора (включително и аз) захранват някъде между 4тия и 6тия месец.

# 2
  • Мнения: 27 524

 Peace Най-рано след 4-ти месец трябва да започнеш да захранваш. А иначе принципно, след като е захранено с дадения вид пюре, количеството си определя бебето, колкото иска - толкова, няма еднакви, нито задължителни грамажи.

# 3
  • Мнения: 9 973
не повече 2-3л.

# 4
  • Мнения: 157
Ако бебето е на кърма се препоръчва захранване след 6-ия месец.Ако е на АМ-между 4-ия и 6-ия.Аз лично започнах след 4-ия,защото не съм кърмила бебетата.

# 5
  • Мнения: 46 437
0 грама.

# 6
  • София
  • Мнения: 569
Моето бебе,първите 3 дена ядеше до 3-4 л-чки/Gerber-пюре от моркови за захранване от 3 мес.-80 г.е/и следващите дни почна да яде по 80 г.И  накрая на месеца-по 190 г.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 249
Никакво! Naughty Само АМ и/или кърма до 4 навършени месеца най-рано. А най-добре до 6.

Между другото нямаше ли някаква наредба, според която всички производители ще бъдат задължени да посочват на продуктите си срок за даване на храната не по-малко от 6 месеца? Thinking Или аз пак съм сънувала?

# 8
  • Мнения: 27 524
Между другото нямаше ли някаква наредба, според която всички производители ще бъдат задължени да посочват на продуктите си срок за даване на храната не по-малко от 6 месеца? Thinking Или аз пак съм сънувала?

На кои продукти? Ам-то или пюретата? Минималният срок за пюретата е от 4-ти навършен месец, по-рано няма  Peace

# 9
  • Мнения: 1
Минималният срок за пюретата е от 4-ти навършен месец, по-рано няма  Peace

Не е вярно има и пюрета 3+

# 10
  • Мнения: 27 524
Минималният срок за пюретата е от 4-ти навършен месец, по-рано няма  Peace

Не е вярно има и пюрета 3+

Вярно е.  Peace 3+ има само на някакви български варианти, иначе по света такова чудо няма.  Simple Smile
Не съм мод, сори за включването, но подписът ти е повече от ОГРОМЕН  #Crazy

# 11
  • Мнения: 493
Минималният срок за пюретата е от 4-ти навършен месец, по-рано няма  Peace

Не е вярно има и пюрета 3+

Вярно е.  Peace 3+ има само на някакви български варианти, иначе по света такова чудо няма.  Simple Smile
Не съм мод, сори за включването, но подписът ти е повече от ОГРОМЕН  #Crazy

И тук има само от 4+ Peaceтъкмо и аз щях да кажа  за подписа Shocked

# 12
  • Мнения: 1 062
Предполагам, че жената знае от кога се препоръчва захранването така, че няма да досаждам с излишни препоръки, въпросът и е "по-колко", а не "от-кога". Според мен, ако си достигнала до момента на заместване на хранене и ако смяташ да заместиш хранене, около 120-150гр.( но се водиш най-вече от детето)  Peace

# 13
  • Мнения: 2 172
Предполагам, че жената знае от кога се препоръчва захранването така, че няма да досаждам с излишни препоръки, въпросът и е "по-колко", а не "от-кога". Според мен, ако си достигнала до момента на заместване на хранене и ако смяташ да заместиш хранене, около 120-150гр.( но се водиш най-вече от детето)  Peace

Именно  Peace

# 14
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Предполагам, че жената знае от кога се препоръчва захранването така, че няма да досаждам с излишни препоръки, въпросът и е "по-колко", а не "от-кога". Според мен, ако си достигнала до момента на заместване на хранене и ако смяташ да заместиш хранене, около 120-150гр.( но се водиш най-вече от детето)  Peace

Еми тогава отговора е 0 гр.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт