Как да затоплям преварената водичка за пиене на бебо?

  • 1 712
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 377
Момичета, синът ми досега никога не е пил други течности освен млякото.Давам му водичка след всяко хренене да изплакне уста, но той не иска и се налага аз да изстисквам малко в устичката. Предлагала съм му вода и между храненията, но пак не иска. Само веднъж ми е приел да пие вода, но когато още беше прясно преварена - тоест още топла. Сега преди малко също изпи близо 30 мл, което за нас си е геройство , но също беше топла.

Въпросът ми е как да затоплям водата в шишето, след като тя вече е преварена, но е със стайна температура, за да пийва поне по малко вода?

# 1
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Затопляла съм като слагам шишето на парното или пред духалката. Не знам на какво се отоплявате.

# 2
  • Мнения: 1 183
Ако не става на парното я затопляй на чешмата под топла вода(става за секунди)  Peace

# 3
  • Мнения: 1 174
За тази цел използвах микровълнова печка Peace

# 4
  • Мнения: 377
Мерси момичета, малко тъп въпрос, ама понякога за елементарни неща се шашкам! Е вече доста по-рядко де, но все пак се случва. Blush Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 900
Аз не съм топлила. Ако искаш да пие топли щом само така я пие, иначе има много бебета който не пият вода.  Peace

# 6
  • Мнения: 377
За тази цел използвах микровълнова печка Peace

Ми и аз тва си мислех, но ме е страх да не разтопи шишето! На Авент е от малките. ТРябва ли да махам капачката и бибероната или ...

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За тази цел използвах микровълнова печка Peace
а може ли newsm78 (ммм що пък да не може)

# 8
  • Мнения: 1 174
За тази цел използвах микровълнова печка Peace

Ми и аз тва си мислех, но ме е страх да не разтопи шишето! На Авент е от малките. ТРябва ли да махам капачката и бибероната или ...
Няма да се стопи,позлвам същите шишета,махаш капачката и бибероната и за секунди водата се топли Peace

# 9
  • Мнения: 1 900
Е вие пък колко ще я греете та да се спопи шишето... #Crazy

# 10
  • Мнения: 2 757
Микровълнова. Но шишетата на Avent май са правени от PVC или нещо друго беше, ама са вредни - при затопляне се отделяла някаква отрова от тях.

# 11
  • Мнения: 252
Затоплях в микровълновата. Няма опастност да се стопи шишето., все пак го слагаш за секунди вътре.

# 12
  • Мнения: 179
Сложи шишето  в по-голяма чаша с топла вода  и ще е ок  Wink

# 13
  • Мнения: 491
Давам на малката да пие Фризовом и той се прави на 75 градуса.От няколко месеца пие изворна вода,която затоплям в шише на Авент,нямам стопени шишета..... #Crazy

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Водата в микровълновата се затопля за 10-15 секунди.Няма как да се разтопи шишето,но винаги проверявай колко си я затоплила и разклати  шишето,защото там се затопля на участъци.

Общи условия

Активация на акаунт