Apotheker Scheller

  • 2 970
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте.. някой ползвал ли е марката? Какви са отзивите?
На 24 год. съм и имам изключително чувствителна кожа. Какви ли не кремове за лице съм ползвала (Avene, Vichy, Biotherm, Lancome, La Roche, Roc, Babor. - много съм пробвала), но резултатът е един и същ -  малки пъпчици. Кожата ми е чувствителна и по-скоро нормална до смесена.. Clinique са единствената марка, която ми е подействала добре до сега, но бих искала да пробвам нещо различно...приемам съвети и за други марки(освен тази в заглавието), които бихте могли да препоръчате
Благодаря предварително за всякакви съвети и препоръки   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 489
Ползвам точно серията за чувствителна кожа с морски водорасли и зелен чай.Много съм доволна горещо я препоръчвам.

# 2
  • Мнения: 33
Преди няколко месеца си купих ето този крем и в рамките на 2 ден цялото ми лице се покри с малки пъпчици - като обрив, а кожата ми хич не е чувствителна. Беше много неприятно да не говорим, че седмица след това (разбира се веднага спрях да го ползвам) ми излезнаха големи акнеични пъпки по бузите, даже още имам белези Sick

Успех в избора Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 243
Ще следя темата! Много съм се изкушавала да си взема техни продукти, но винаги са много противоречиви мненията. Или супер доволни, или покрити с пъпки!  Mr. Green А сега де..

# 4
  • София
  • Мнения: 7 788
Пробвала съм  изглаждащия околоочен крем със " зърнастец " на Apotheker Scheller, но получих алергия и повече нищо от тази марка не съм тествала.  Crossing Arms

# 5
  • София
  • Мнения: 3 328
Ползвам точно серията за чувствителна кожа с морски водорасли и зелен чай.Много съм доволна горещо я препоръчвам.
Напълно подкрепям! Ползвам я вече две години и съм много доволна. Единствено жалко е, че е спрян околоочният крем от тази серия. Спомените за него, които съм чувала, също граничат с възторга.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ще следя темата, защото нищо не съм ползвала от марката. Опаковките им ми идват прекалено шарени за бяла козметика, знам, че звучи странно, но мисля, че именно това ме е възспирало да пробвам.  Blush

# 7
  • Мнения: 630
Преди години бях направила сериозна алергия към Гарние.Пробвах тогава какво ли не-Виши,Ла рош посе...нищо не помогна.Случайно в едно списание видях реклама на Шелер.В него период имаха разфасовки по 20 гр.Взех си синия крем за чуствителна кожа.Тогава бяха разделени-с водорасли за по-мазна кожа и със зелен чай за по-суха.Първо си взех с водораслите.За две седмици лицето ми стана като стъкло.Никога и до ден днешен не ми е било толкова чисто лицето.После си взех със зеленият чай.Също бях страшно доволна.
Сега виждам,че вече са ги съчетали съставките,и опаковките са сменени.Наскоро пак си взех този с водорасли и зелен чай за чуствителна кожа.Взех си също измиващият гел от същата серия,както и този с метличина(и двата ми харесват)По-различен е малко от преди.Може би заради това,че са смесени двете съставки,но отново съм доволна.Определено го препоръчвам.
п.с. От другите продукти бях пробвала да сивзема крема с морков.Изобщо не ми допадна,но синята серия е чудесна

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Отскоро ползвам измиващия дълбоко почистващ гел за смесена кожа и съм доволна.

[Единствено жалко е, че е спрян околоочният крем от тази серия. Спомените за него, които съм чувала, също граничат с възторга.

Днес ми се стори, че видях два околоочни крема на Апотекер Шелер в аптеката в "Халите". Направи ми впечатление, защото до скоро ги нямаше.
Утре, ако не забравя, ще погледна по-точно  с какви съставки са и ще докладвам.

# 9
  • Мнения: 902
Да следя,защото козметичката ми препоръча крем  от  марката  с морков и портокал.Бях готова да си го купя,но ме спря факта ,че той е за нормална кожа ,а моята е суха. newsm78

# 10
  • Мнения: 2 768
От студа, януари получих нещо като алергия - лицето ми започна да се лющи, стана много чувствително и болезнено.
Не можех никакъв ФДТ да сложа, изглеждах УЖАСНО. И на всичкото от горе бяхме на едно изложение в Германия... идеше ми да потъна в земята  Rolling Eyes

От един магазин си купих този нощен крем за суха кожа






С първото намазване лицето ми се успокои! Раздразненията минаха, сега дори мога да ходя и без ФДТ - кожата ми е здрава и избистрена.
Продължавам да си го ползвам съвместно с Clinique.

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 22:29 от eta

# 11
  • София
  • Мнения: 1 890
      Аз ползвах доскоро матиращия крем с ананас, много добре овлажнява и бързо попива. Доволна съм определено.  Peace

# 12
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
малко не е по темата, но - много изкушаващо звучат - крем с ананас, крем с морков, с портокал.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 407
Ползвала съм крем за суха кожа и бях много доволна,мисля че,беше с морков!

# 14
  • Мнения: 454
Присъедниявам се към недоволните. Преди 2 години ползвах дневен и нищен крем и изобщо не ми харесаха.

Общи условия

Активация на акаунт