kak da priberem komema :(

  • 1 836
  • 9
  •   1
Отговори
zdraveite vsi4ki,sled rajdaneto mi ostana edin mnogo nepriqten defekt--KOREM Embarassed .rodila sym predi 5 meseca pri tova sekcio...molq za pomo6t,kajete nqkakvi uprajneniq ili kremove dori lekarstva ako ima,blagodarq predvaritelno Wink

# 1
  • Мнения: 3 861
И аз раждах секцио и знам за какво говориш. Диета, коремни преси и стягащ крем за кожата. Това правя аз. И вярвай ми има ефект. Месеци подред търсих магическото хапче с което всичко ще стане ей така от само себе си. Но уви такова нещо няма Sad . Моя колежка ми даде схема на няколко видове коремни преси за горната и долната част на корема. Правя по 150 всяка вечер от около месец. Корема ми почти го няма. От килцата останаха 3-4, но и на тях ще им видя сметката скоро. Та всичко е въпрос на воля според мен.

# 2
  • Мнения: 86
Цитат на: Lilly
И аз раждах секцио и знам за какво говориш. Диета, коремни преси и стягащ крем за кожата. Това правя аз. И вярвай ми има ефект. Месеци подред търсих магическото хапче с което всичко ще стане ей така от само себе си. Но уви такова нещо няма Sad . Моя колежка ми даде схема на няколко видове коремни преси за горната и долната част на корема. Правя по 150 всяка вечер от около месец. Корема ми почти го няма. От килцата останаха 3-4, но и на тях ще им видя сметката скоро. Та всичко е въпрос на воля според мен.


А можеш ли да обясниш какви са упражненията, понеже и аз съм с такъв проблем Sad ? Много ще съм ти благодарна.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 544
Да Lilli сподели какви са упражненията, защото в това че съм раждала нормално и че като кърмиш се прибира бързо корема не виждам нищо вярно.И какъв е крема? ... и хранителния режим... Embarassed

# 4
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Моята схема за прибиране на коремището е: НВД + няколко вида коремни преси + крем Леокрема. Вече почти успях - сега корема ми е доста по-малиък, но все още го има, ама той май си беше горе-долу такъв малко преди да забременея  Embarassed
Пресите ги правя във фитнеса, като в общи линии са: за горна преса 4 х 20, за долна преса 4х 10 и от легнало положение на пейка се свивам и разгъвам 3х 10.

# 5
Spored men nqma znachenie dali rajdash sekicio ili si normalno... vsichko si e do struktura i do chovek... A inache sled sekcio... ne trqbva predi 6tiq mesec da se pravqt koremni!
Edinstveniqt nachin e po-malko hrana, sled 6tiq mesec se zapishi na kombinirana gimnastika (ili si q pravi v kashti...) i mnogo dvijeniq...  
Uspeh

# 6
  • Мнения: 3 861
Тъй, Упражненията са коремни преси 6 вида за горна и долна мускулатура. Ама как да ги обясня като трябва да ги нарисувам ама не мога хич да го правя това Embarassed . Абе общо 150  на ден ми се събират. Аз ги правя вечер преди лягане като заспи малчо.
Диетите: 1 седмица зелева супа(-2 кг.). Почивка около месец и задържане на резултата с умерено хранене, но всичко си ядях. След това 10 дена"Японско чудо"(-4 кг. общо).  С "Японското чудо" започнах и коремните преси. Започнах ги от 30 и ги увеличавам постепенно. В момента съм на 150. От 2 седмици се мажа с антицелулитния на Гарние. Не е лош. Но мисля като свърши да го сменя с Леокрема. И вечер под душа търкам с утайката от кафето. Не знам от кое точно е резултата, но определено го има. Мисля че е комплексно от всичко по малко. Корема ми почти го няма. В момента съм 52 кг., а започнах от 60 преди 2 месеца и нещо. Колегите ми казват, че съм неузнаваема. Blush  Blush  Blush , а мъжът ми не смее да ме хвали за да не се изложа накрая Imp . Пропуснах да кажа, че последните 24 часа бях на "Лунна диета", от която резултата е -1кг.
Ако се справя с рисуването ще ви ги нарисувам пресичките.
Хайде успех на мераклийките, но тайната е в постоянството според мен имнооого ВОЛЯ

# 7
  • sofia
  • Мнения: 8 932
аз цялата минала година си бях като бременна в 5 тия месец. Естествено не полагах никакви усилия. От няма и месец ходя на тренировки + диетка, тренирам главно с тежести, не съм направила и 1 коремна преса, но корема ми се прибра и вече предбременните панталони са ми добре Sunglasses
Как заякнах в ръцете не е истина. Всичко идва оттам, че като работиш с тежести напрягаш всички мускули, а като стегнеш корема и напънеш по-лесно вдигаш тежестта.
Сега съм се засилила и като излизам с детето правя интервално бягане като бутам количката - голям кеф е за малкия.

# 8
  • Мнения: 5 713
Упражнения за корем, които бях ги копнала от една мама във форума, но все още не съм ги пробвала, защото съм секцио и до скоро ме болеше корема.
 Лягаме на земята, кръстосваме крака по турски, ръцете са зад тила-20 малки коремни преси;
 Кръстосваме единия крак върху другия, слагаме едната ръка зад главата, а другата на корема (противоположно крак-ръка) 20 пъти;
 Сменяме ръцете, така че този път лакътът да докосва коляното -20 пъти;
 По същия начин и с другия крак, първо противополжно, а след това срещаме лакът с коляно (40 пъти общо);
 Събираме краката и ги отпускаме на една страна, правим чупка в кръста като държим гардите си вертикално посока към тавана, извиваме се 20 пъти;
 Отпускаме краката на другата страна и повтаряве още 20 пъти;
 Следва присвиване с коляното (единият крак е изпънат, а другия свит в коляното, повдигаме тялото към коляното като го докосваме с противоположния лакът) 20 пъти;
 Сменяме краката, сгъваме другия крак, а другия изпъваме напред - 20 пъти;
 Следва сгъване и на двата крака заедно, сгъваме ги напред и ги доближаваме с лакти - 20 пъти;
 Отпускаме се и повдигаме таза 50 пъти.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
момичета да ви попитам, казвате че правите по 120 лицеви опори, кажете моля по колко време ви отнема инквизицията, че боя се че не ми се гърчи на пода по половин ден (ако е по-малко може и да се пробвам)

Общи условия

Активация на акаунт