Пъпки

  • 772
  • 10
  •   1
Отговори
Момичета препоръчаите ми нещо за пъпки Flutter

# 1
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Запис! На колко години си? От кога ти излизат,дай повече инфо... Hug

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 779
Запис! На колко години си? От кога ти излизат,дай повече инфо... Hug

И също за акне ли говориш или ситни пъпчици, които ти излизат от време на време? И типът кожа.  Flutter

# 3
  • Мнения: 2 414
Аз съм невероятно доволна от 3-те стъпки на Клиник. Peace
На Виши продуктите против пъпки също са много добри,но само,ако си с мазна кожа,понеже аз съм със суха и много ми се белеше. ooooh!

# 4
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Мен от 2-3 месеца ме нападнаха едни пъпки по лицето ooooh!в чудо се виждам вече.Тъкмо ми мини едната,нови две се появят #Crazy Аз като карах пубертет не съм била така.На 30 год.съм.Преди 6 месеца спрях да пия Диането и дали не е от това newsm78Сега си купих коприва на доктор Тошков за прочистване.Още нямам резултат.Пия ги от 4 дена.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз станах банална с препоръчваната от мен маска на Талодерма-против акне.
Изчисти ми лицето за една седмица.Комбинирах я с много добрия ексфолиант на Суис Формула за проблемна кожа.

# 6
  • Мнения: 2 414
Според мен,ако проблемае по-сериозен е най-добре да се обърнеш към дерматолог. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 5 727
Диане много често се изписва за изчистване на кожата.Иначе за смесена кожа аз съм доволна от Виши и  Нивеа - гела за измиване на лицето.Успех   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 243
Тази тема, смятам, ще ти бъде от полза. Има доста идейки и препоръки за маски и др козметика. Успех в борбата с гадинките!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254446.0

# 9
  • Мнения: 757
Според мен,ако проблемае по-сериозен е най-добре да се обърнеш към дерматолог. Peace
ми дааа Peace

# 10
  • Мнения: 135
аз бих типрепоръчала да отидеш на дерматолог и на медицински козметикподчертавам медицинскипонеже ги има всякакви.Когато отидеш при дерматолога гопопитай къде да отидеш за почистване на лицето

Общи условия

Активация на акаунт