детски стоматолог за пловдив

  • 3 168
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте, може ли някой да ми препоръча детски стоматолог и координати ако може. Благодаря предварително на всички. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 344
здравей!д-р кондева-работи в новият стоматологичен факултет на бул."христо ботев",в катедра детска стоматология.

# 2
Благодаря ти много. Не се бях сетила за мед. факултет. Още утре ще проверя.

# 3
  • Мнения: 4 344
няма защо.утре със сигурност в 14ч.е там..

# 4
  • Мнения: 274
Д-р Яна Дерменджиева,   намира    се   до  Пловдивския  университет   на  центъра.  Ще    останете   доволни.  Има  страхотен  подход   към  децата. 0885071978. Мойта   щерка   не  иска    да  си   тръгва   от  там,   а накрая    иска  да   вземаме  д-р   Яна  с нас  вкъщи  да си  играят...

# 5
  • Мнения: 390
Д-р Лилия Райчева, тел. 0886 613 821, кабинета й е в близост до паспортното на Волга,
ул.Ген.Кюркчиев 18
Синът ми остана очарован от нея.
Така го омая, че не искаше да си тръгва от кабинета Grinning

# 6
  • Мнения: 18
д-р Стефан Захманов, ЖК"Тракия", блок 41, вх.Б, ет.1, ап.2 - Работи и със здравната каса. GSM - 0887 995 631, служебен - 032/285496

# 7
  • Мнения: 256
Във стоматологичния факултет работят добри специалсти,аз съм много,много доволна от д-р Кондева,а също и доц.Кукленска тя е завеждащ детско отделение и има частен кабинет на етажа.Само внимавайте да не попаднете на д-р Милева-няма никакъв подход с децата,моя син успя да го разплаче без да му прави нищо newsm78

Общи условия

Активация на акаунт