Тригодишно на сватба

  • 557
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 520
Вчера бяхме на сватба. Имаше и няколко дечица. Това тригодишното от заглавието голям образ. Беше с бабата. Стоят в ритуалната зала, вижда ги много ясно че са застанали отпред (младоженците, де) церемонията вече започнала. Питат ги младите дали се вземат. Тече си церемонийката. Булката беше с рокля, много хубава (като за булка Grinning ) в цвят екрю и до коленете. Много семпло и красиво. Та тоз тригодишния в този сюблимен момент подръпва баба си и вика: "Бабо, къде е булката?". Стана много смешно в задните редици. Grinning
После този палавник голям рев, голямо сърдене. Това не е възраст явно, или такъв си му е характера на детето, ама то побърка бабата. Жал да му стане на човек, тая жена комай нищо не видя от сватбата.  Grinning

# 1
  • Мнения: 186
Ние миналата година бяхме кумове и дъщеря ми тогава на 2.5 беше с нас. Беше малък ад а и свадбата беше на басеин и косите ми се изправяха. Попринцип не съм за баба й да я гледа но тогава се зарадвах когато дойдоха да я вземат.

# 2
  • Мнения: 857
АУ!Нашия ако го заведем на сватба младоженците във въздуха ще фръкнат Laughing LaughingИцо за никъде не е.Щом на кръщенето си реши че трябва да излезе от църквата представям си на сватба.Сигурно на булката булото ще вземе да дърпа Laughing

Общи условия

Активация на акаунт