Лоши впечатления от детска кухня Хер Бебе

  • 7 688
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте, мами!

Искам да споделя с вас впечатленията си от детска кухня Хер Бебе. Записани сме при тях от известно време, като цяло храната е добра, но обслужването им под всякаква критика.
Първо, ако приготвената сума за следващата такса не е точна, отказват да я приемат и обяснват, че си "длъжен да приготвиш точни пари". 
Ние живеем на осмия етаж. Развали се асансьорът, което се случва понякога, но не е системно. Отказват да доставят храната при неработещ асансьор, с обяснението, че не можели да се качват по стълбите, защото "други клиенти ги чакат". Едва ли на всички блокове са развалени асансьорите в един и същ момент, нали? И едва ли трябва да се качват по стълбите при всяка доставка.  В страницата им няма подобна информация. Не връщат парите за недоставената храна, без значение, че си платил и за храна,  и за доставка. Така, че не може да се разчита напълно на Хер Бебе.
Имайте го предвид при избор на детска кухня и питайте и за най-малките подробности.

С пожелание за слънчев и усмихнат ден!

# 1
  • София
  • Мнения: 627
Мерси за споделеното  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 814
Да ти кажа и ние отдавна сме на тази кухня. Напоследък и аз съм недоволна от обслужването - горе-долу по същите причини. Освен това храната систематично много закъснява (не живея в центъра). Наскоро смениха ПАК човекът, който ни носи храната. Досега сме имали само едно момче, което беше адски точно, но за съжаление - само за 2-3 месеца.
Затова имах голямо желание да опитам от кухнята на Мама Люси, но 2 неща ме смущават: Първо - в менюто видях някакво пюре от кремвирши (аз не давам кремвирши на детето, защото мисля, че това е най-некачественото месо) и второ: 2 пъти се обадих да питам имат ли седмична или месечна такса - а те ми казват, че таксата е за ден и точка. Е да, ама така ми излиза доста скъпичко (около 9 лв. повече на месец спрямо новите цени на Хер Бебе  newsm78), въпреки че грамажът пък е по-голям. Да не говорим, че и Хер Бебе вдигнаха на 2 пъти цените за 3-4 месеца.
Абе, съчувствам ти защото и аз съм в голяма чуденка newsm78 newsm78 newsm78
 
 

# 3
  • Мнения: 213
Аз пък мога да кажа само положителни неща за тази кухня. Ползваме я вече повече от 1 г. Дъщеричката ми, която беше много злоядо детенце, лека-полека започна да яде манджичките им и сега си изяжда всички яденета, само десертите не харесва, но тя по принцип не си пада по сладкото. Дават ми по 3 разнообразни яденета на ден, съобразени с детските нужди, риба всяка седмица, месни, млечни манджички и т.н. Разносвачите винаги са били любезни и точни с мен.  И дребният като порасне достатъчно - и него ще запиша на кухнята.  Peace   

# 4
  • Мнения: 814
Да, съгласна съм, bomi, че храната е хубава... Май точно заради това ще си останем на нея. Ама трябва малко да пооправят обслужването в някои райони  Confused

# 5
  • Мнения: 37
Здравейте, ние се записахме в държавната кухня в Младост...за съжаление младежът нещо не му се нрави хич храната. След 'проучване' Хер бебе се оказа най-удобната за мен кухня, мисля да се запиша и ще споделя след това. Дано нещата да се оправят с обслужването! Наздраве на ядящите деца.

Общи условия

Активация на акаунт