първи рожден ден-ИДЕИ

  • 610
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравеите! Моята малка Павела става на 1 год. другия месец на 4 и не знам как да напражя така 4е и за нея и за гостите да е интересно. Украса? За хапване?...
Моля ви помогнете! newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 6 250
На сина ми първия РД беше на ресторант с най-близките роднини. Взехме му и столчето за хранене, че да е с нас на масата, украсихме с балони. Тортата беше голям Мечо Пух (мое дело Simple Smile). След това, след 2-3 седмици беше май, се събрахме няколко майки с деца на бебешки купон, с балони, играчк, торта с фигурки... Те децата на тази възраст общо взето не разбират точно какво става  Grinning, скоро наближава 3тия му РД и планираме да е на детски клуб.

# 2
  • Мнения: 179
Само първият рожден ден дава възможност за събиране на деца у дома(зависи поканените на каква възраст са).След това не можеш да ги хванеш кой в коя стая е и какво прави.При нас всички поканени бяха на около годинка.Имаха обособен кът в стаята.Там бяха изсипани на земята всички играчки съобразени с възрастта.За малчовците на ниска масичка бяха подредени сокчета(майките ги изсипваха в шишенце на съответното дете),солетки,бисквитки и др.За възрастните-само ордьоври и слаби алкохолни питиета.Беше удобно за всички-децата бяха пред очите ни и майките се забавлявахме свободно.Разбира се имаше украса от балони,надписи "ЧРД" и празнични шапчици за малките(падна голям смях,когато се опитвахме да ги "нагласим"за снимки).Спомените ми от 1-ия рожден ден са чудесни.Сигурна съм,че и вашите ще са такива.Просто съобразете условия за ваше максимално улеснение и възможност за наслада на всеки един момент от първия рожден ден на милата рожба.Весело! newsm59 newsm38 Tada bdbaloni

Общи условия

Активация на акаунт