vibro ton(вибро колан)

  • 6 281
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
Момичета някоя купувала ли си е колана вибро тон и имате ли отзиви за него.Интересно ми е кога ще даде резултат. newsm12

# 1
  • Мнения: 7
Здравей! Миналото лято си бях купила колан само че "seven omnipotence" той е същият като vibro ton само че е бял.Ползвах го един месец и да ти кажа честно започна да се появява ефект,но точно тогава се опитвахме да направим бебече и за това спрях защото се страхувах въпреки че бебчо стана малко по-късно.Да знаеш според мен има ефект но трябва поне 2-3 м.да го ползваш за да има видим ефект.Успех Simple Smile

# 2
  • Мнения: 95
засега само ще наблюдавам ефекта върху майка ми,а като родя и аз се включвам в купона

# 3
  • Мнения: 7
Да не забравиш само че трябва да минат поне 3м. за да започнеш да го ползваш.И аз като родя започвам и ще го редувам с ластичен.

# 4
  • Мнения: 1 207
Е добре това чудо не ви ли разбива бъбреците ви Thinking

# 5
  • Мнения: 7
За първи път като си го сложих и усетих едно парене и страхотен сърбеж, после се чесах като невидяла. При следващото ползване кожата свиква и поне при мен нямаше проблем даже ми беше приятно, но наистина има хора които казват, че не могат да издържат.Не мисля , че е толкова страшно!!!

# 6
  • Мнения: 132
Да, аз съм от тези, неиздържалите на сърбежа... Купих го лятото и бях много амбицирана. Слагах го на бедрата, обаче едвам издържах края на програмата - 10 минути, направо ме подлудяваше... после слагах лед за да облекча сърбежа... Не знам дали има ефект, защото го ползвах няколко дни и го зарязах, но според мъжа ми (спортист) ще има ефект, ако се ползва правилно и упорито. 

# 7
  • Мнения: 95
Това със сърбежа наистина е неприятно,но е временно после се свиква както като се ходи по фитнесите коланите които има там мисля,че са със същият ефект.

# 8
az si zakupih seven omnipotence v na4aloto na godinata.moga da kaja,4e ot kolana naistina ima stra6en efekt.za 2 sedmici svalih 8 sm ot taliqta si.prosto e neveroqten

# 9
  • Мнения: 114
аз имам камъни в бъбреците и ме е страх че ако го взема може да ми тръгне някои иначе не бих се чудила

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 849
Сори за офф-а, но съм забелязала, че като се включи някой гост, винаги хвали нещо, че е супер , страхотно и невероятно. Много ми е интересно, как така кремка007 е влязла само да се изкаже по тази тема

# 11
А защо да ти разбива бъбреците? newsm78 Иначе бих си взел ама това малко ме стресна.... Sad

Общи условия

Активация на акаунт