Ударих я....

  • 5 123
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
Ударих осемгодишната си дъщеря. През устата Confused

Дъщеря ми ми отговаря на всяка моя дума.
Одеве, след като час и половина й повтарях
да се съблича и да влиза в банята,
а тя след всяка моя дума ми образува реплика,
не ми издържаха нервите и я ударих първо по дупето,
а после и през устата.... Sad
Лошото е, че това се повтаря всяка вечер. Първо започвам с добро:
деца, айде събличайте се....
...после минавам на молби:
деца, моля ви, събличайте се....
....и накрая започвам да се ядосвам... Confused


Сега, след като вече заспа и прилича на ангелче,
мене ме удари на съвест....
Цунках я, ама и това не ме успокоява.... Confused

Знам, че сега ще ме успокоявате,
че и у вас е същото положение....ама...
....просто имах нужда да го споделя....

# 1
  • София
  • Мнения: 62 595
Не е същото, но осемгодишните се държат така на моменти.
Поне като я удари после извини ли и се?
Май ще се наложи повечко да си говорите на тема кой за какво се грижи.

# 2
  • София
  • Мнения: 819
Мойта е на 4 и половина, обаче ситуацията е същата - повтарям до малоумие едно и също всеки ден и всяка вечер, а имам чувството, че тя нарочно прави наобратно, един вид да провери докъде ще стигне и колко ще я изтърпя. Не се самообвинявай, дъщеря ти според мен е знаела какво ще стане, просто те предизвиква, сигурна съм, че утре няма да се сети за плесването, защото ще е заета да измисли с какво още да те нервира. За децата това е игра на нерви, почти винаги ТЕ печелят. Остави я да си легне неизмита, колкото повече се връзваш, толкова повече ще ти се отваря, и съответно повече ще шляпаш Hug

# 3
  • Мнения: 10 758


Знам, че сега ще ме успокоявате,
че и у вас е същото положение....ама...
....просто имах нужда да го споделя....
Уф, кво да ти кажа....същото положение е и в къщи.Знаеш колко са диви моите.Няма оправия ooooh!
И да те успокоя, и да не го направя, се тая - ударила си я вече.И на мен ми се е случвало.После отивам и я прегръщам.И рева с нея.ама понякога ми избиват чивиите и не се сдържам.То бива, бива, ама тяхното направо излиза от всякакви граници.

# 4
  • Мнения: 7 723
Поне като я удари после извини ли и се?
...
Не.  .... в момента нямах и намерение...


.... Остави я да си легне неизмита,....
Точно така и стана....уффффф, много се мразя... Confused


 .После отивам и я прегръщам.И рева с нея.....
Не искам да рева с нея...крия се... Confused

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 23:10 от Руска

# 5
  • Мнения: 6 029
Същото е вечер вкъщи. Ми права си. Да побеснееш. Аз беснея всяка вечер. Санкционирай.

# 6
  • София
  • Мнения: 819
Същото е вечер вкъщи. Ми права си. Да побеснееш. Аз беснея всяка вечер. Санкционирай.

А тука е и сутрин със ставането, и вечер с лягането, откачам понякога, как ги измисля толков аномера, само и само да не стане както съм казала и както знае, че трябва да направи, за да не закъснеем за детска, или да не заспи в 23.30 нощес. Пазарлъците нямат край, и става все по-веща в тях, направо не знам понякога какво да правя - да бия, да се смея или да не обръщам внимание ooooh!

# 7
  • Мнения: 10 758
Мойта е на 4 и половина, обаче ситуацията е същата - повтарям до малоумие едно и също всеки ден и всяка вечер, а имам чувството, че тя нарочно прави наобратно, един вид да провери докъде ще стигне и колко ще я изтърпя. Не се самообвинявай, дъщеря ти според мен е знаела какво ще стане, просто те предизвиква, сигурна съм, че утре няма да се сети за плесването, защото ще е заета да измисли с какво още да те нервира. За децата това е игра на нерви, почти винаги ТЕ печелят. Остави я да си легне неизмита, колкото повече се връзваш, толкова повече ще ти се отваря, и съответно повече ще шляпаш Hug
Това си го повтарям всеки път, кат ме изнервят.Ма кел файда. ooooh!

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз не те упреквам, че си я плеснала. Да мъчно ти е, но понякога се налага. Наистина децата понякога ни пробват, но докъде ще ни издържат нервите не се сещат. Ами не си издържала повече и си взела мерки. Започнала си с добро, не се е получило и ти не си се овладяла.За да я удариш през устата значи си била много ядосана. Аз гледам да не удрям по главата,  когато се наложи удрям по дупето.

# 9
  • Мнения: 6 029
Мдам, знам... същото е с яденето, обличането... Всичко все едно на пук се прави. Ми нямам толкова нерви, не съм идеална майка, крещя, тупам по задници или където сваря... Пък дано й влезе нещо в главата. А не да ми се заяжда и да ми отговаря.

# 10
  • Мнения: 7 474
Наказвай я Wink, щом ти е съвестно да я плеснеш.(Спиране на ТВ, пари, тел. такива неща)
Въпросът е обаче, че трябва да се вземе отношение,
защото оставиш ли го да си прави каквото си иска,
ти се качва на главата, а тя не е малка вече.  Wink

# 11
  • Мнения: 7 723
Мисля, че точно това ми е проблема.
Само се заканвам и ги заплашвам (в частност- каката),
но досега никога не съм го пуснала в действие....
Тя знае, че само си чеша езика, докато се заканвам, че ще я накажа
и точно за това си прави каквото си иска....

# 12
  • Мнения: 6 029
Не, не да я накажеш. Не й давай джобни, като ти чупи стойки. Спри й ТВ за два дни. Аз спрях компютърните игри за седмица, добре повлия, но май пак трябва  ooooh!

# 13
  • Мнения: 7 474
Не, не да я накажеш. Не й давай джобни, като ти чупи стойки. Спри й ТВ за два дни. Аз спрях компютърните игри за седмица, добре повлия, но май пак трябва  ooooh!

Аз това имах предвед, като казах наказване  Party

# 14
  • София
  • Мнения: 819
Оффффф, аз много викам, обаче изключително рядко удрям, и след това като ме погледне през сълзи и злобно ми викне - майките не трябва да си бият децата, а да ги гушкат, когато плачат - умирам направо Cry И след малко - мамо, извинявай, вече няма така да те ядосвам, и ми става още по-гузно. Ама пък явно си осъзнава какво и защо прави, знае кое ме дразни и точно това прави с нагъл поглед, да види дали я гледам и колко време ще мине, преди да се развикам ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт