предпазване от грип

  • 1 138
  • 6
  •   1
Отговори
Ако  имате  болен  в  семейството  от  грип  най-добрата  профилактика  за  вашето  бебе  е:
------една  ампула  витамин  С от  2  мл.  дадена  еднократно.
------един  флакон Осцилококциум, разреден  в  3  мл.  вода  в  спринцовка  и  се  впръсква  в  устата.
------ако  има  температура  трябва  да  редуваме  през  3  часа  препаратите  Нурофен  и  Парацетамол/панадол,калпол,ефералган,дафалган и др./  в  съответните  дози.
Всичко  това  важи  ако  детето  е  в  добро  общо  състояние. Ако  не  е - отнесете  се  към  педиатър.
за  повече  информация  -  WWW.D-rMario.com

# 1
  • Мнения: 1 984
Ако  имате  болен  в  семейството  от  грип  най-добрата  профилактика  за  вашето  бебе  е:
------една  ампула  витамин  С от  2  мл.  дадена  еднократно.
------един  флакон Осцилококциум, разреден  в  3  мл.  вода  в  спринцовка  и  се  впръсква  в  устата.
------ако  има  температура  трябва  да  редуваме  през  3  часа  препаратите  Нурофен  и  Парацетамол/панадол,калпол,ефералган,дафалган и др./  в  съответните  дози.
Всичко  това  важи  ако  детето  е  в  добро  общо  състояние. Ако  не  е - отнесете  се  към  педиатър.
за  повече  информация  -  WWW.D-rMario.com
мразя глупости...

# 2
  • варна
  • Мнения: 1 830
Това пък какво е  newsm78?Това всяка една от нас го знае Thinking

# 3
  • Мнения: 3 146
Пълни глупости!

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз не давам нищо, ама абсолютно нищо що е химия на малкото ми дете и то е здраво. Големият се разболя, малката - не. Нито витамини(освен натурални), нито хомеопатия, нищичко. Кому е нужно, след като детето е с добър имунитет и не боледува да следваме подобни съвети. Пък и да боледува...
Себе си предпазвам от грип с цитросепт - вълшебен е, за първи път по грипно време аз съм здрава, чак не мога да повярвам. Работя с много деца, които тук-там кихат и кашлят.

# 5
  • Мнения: 3 929
И сега какво? Да си казваме мненията за въпросната рецепта или да споделим наши рецепти за предпазваме от грип?
Аз така или иначе давам вит. С профилактично, като слагам и по капка отнего в ноздрите на детето. Самата аз пия Цетебе - вит. С с удължено действие и смея да твърдя, че е много добро. Що се отнася до другите лекарства - то е ясно, че не предпазват от грип, а се пият, когато са налице вече първите симптоми на грипа. На детето ми Осцилококцинума не помогна, но той беше на гранулки и му го дадох в ударна доза по препоръка на педиатърката. Въпреки това АБ-то не ни се размина. А с температуропонижаващи грип не се лекува.
Аз давам Цитросепт в комбинация с други. Както и Умкалор, когато усетя, че нещата не отиват на добре.

# 6
  • Мнения: 7 201
Това пък какво е  newsm78?Това всяка една от нас го знае Thinking
PeaceЧудя се как още не са изтрили темата...! Joy

Общи условия

Активация на акаунт