Появи ли се някъде в БГ Fisher Price Rainforest Jumperoo?

  • 3 242
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 877
Дали вече се появи някъде в София Fisher Price Rainforest Jumperoo? И ако - да, на каква цена?
Има ли мами с такова бънджи? Отколко и доколко месеца се ползва?
Иначе вече го има мателшопинг http://www.mattelshopping.at/_plentyShop__neue-Mattelprodukte-Fi … 79-15-22-346-0-0/
Само за информация, че бая се изнервих от тях при предната ми поръчка.

# 1
  • Мнения: 11 003
Ето го Hug
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/3542

За деца до 81 см и 12 кг.

За съжаление не го дочаках, дъщеря ми порасна. Cry Cry

# 2
  • Мнения: 622
Най-накрая го вкараха в БГ! Party

# 3
  • Мнения: 4 877
Пак са го ударили на печелбарство. 100 лв. отгоре!!! Много ме е яд на БГ магазините. Бива-бива надценки, ама чак толкова!

# 4
  • Мнения: 2 663
Моето си го поръчах за 70$ от Америка и до седмица дъщеря ми ще у се радва...
Имаше и цена 43$, но като сложиш доставката пак толкова става

# 5
  • Мнения: 11 003
Пак са го ударили на печелбарство. 100 лв. отгоре!!! Много ме е яд на БГ магазините. Бива-бива надценки, ама чак толкова!

Тук всичко на Fisher-Pricе е с огромни надценки. Confused Нашата люлка е поръчвана от Европа, с транспорта + куриера до вратата излезе доста по-евтина от цената в българския Мател. ooooh!

# 6
  • Мнения: 4 877
Моето си го поръчах за 70$ от Америка и до седмица дъщеря ми ще у се радва...
Имаше и цена 43$, но като сложиш доставката пак толкова става


колко ти излезе доставката? През някоя фирма - посредник до БГ ли го поръча? Ще ми дадеш ли и координати на продавача?
Ако искаш и на ЛС.

# 7
  • Сливен
  • Мнения: 295
 О нека отговори тук, че вярвам и други майки ги интересува също. Laughing

# 8
  • Мнения: 4 877
сега се порових в американския ибей и май с транспорта става колкото от Мателшопинг. Аз ако бях сигурна, че до седмица ще ми ги доставят, веднага щях да поръчам, ама ако е до месец както предния път!? А синът ми е високичък и докато дойде бънжето, може и да стигне 81 см!

Някоя мама има ли го. Интересувам се от лични впечатления!


Аз горещо ви препоръчвам люлките на Фишер прайс. Ние сме с океана. Такъв помощник ми е! А е и много добре измислена - с мелодии, океански вълни, светлинки от водното кълбо (направо хромотерапия). Жалко, че няма такива люлки и за мами.
 

# 9
  • Мнения: 999
Във Джъмбо има много неща на Фишер прайс, ако не си ходила можеш да отидеш и да поразгледаш. Ние си взехме активна гимнастика на Фишер прайс от там.

# 10
  • Мнения: 4 428
Моето си го поръчах за 70$ от Америка и до седмица дъщеря ми ще у се радва...
Имаше и цена 43$, но като сложиш доставката пак толкова става


Оооо, Констанс, като се нарадва малката на люлката ти я купувам веднага  Mr. Green И без това тогава се надявам да ми е време вече за бебешки покупки  Mr. Green  baby_neutral

# 11
  • Мнения: 4 877
Във Джъмбо има много неща на Фишер прайс, ако не си ходила можеш да отидеш и да поразгледаш. Ние си взехме активна гимнастика на Фишер прайс от там.

не съм ходила за съжаление. Знам, че има страхотни неща. Не че вкъщи вече не сме един малко по-малък Джъмбо.
А има ли бъджита, т.е. точно това Fisher Price Rainforest Jumperoo?

# 12
  • Мнения: 2 663
Сега поръчах няколко неща през Ломбард, включително и бънджито,след като чаках активната  гимнастика повече от месец, без посредник.Обикновено не ползвам такъв, с US доставките пак излиза много по-изгодно отколкото тук.Иначе купувам предимно от US всичко за децата- дрешки, играчки, а бе всичко.Понякога чакам много понякога седмица-десет дни.
Ето това и това поръчах заедно, но активната гимнастига дойде с 3 седмици по-късно от шезлонга.
А бе всичко от щатите на Fisher Price е много по-добро от европейските модификации и се възползвам-децата ми са доволни, а и аз също!Имам още една зебра за яздене и люлка пак поръчвани чрез нет-а, и двете  са страхотни!

За сега съм много доволна от Ломбард, много точни ми изглеждат!Условията им са приемливи и най-важното не чакаш като пълен идиот цифра време, не се занимаваш с митници и подобни кретении

Веси, а дано да ти е време   Praynig, иначе знаеш, за тебе винаги  Hug

# 13
  • Мнения: 4 877
Сега поръчах няколко неща през Ломбард, включително и бънджито,след като чаках активната  гимнастика повече от месец, без посредник.Обикновено не ползвам такъв, с US доставките пак излиза много по-изгодно отколкото тук.Иначе купувам предимно от US всичко за децата- дрешки, играчки, а бе всичко.Понякога чакам много понякога седмица-десет дни.
Ето това и това поръчах заедно, но активната гимнастига дойде с 3 седмици по-късно от шезлонга.
А бе всичко от щатите на Fisher Price е много по-добро от европейските модификации и се възползвам-децата ми са доволни, а и аз също!Имам още една зебра за яздене и люлка пак поръчвани чрез нет-а, и двете  са страхотни!

За сега съм много доволна от Ломбард, много точни ми изглеждат!Условията им са приемливи и най-важното не чакаш като пълен идиот цифра време, не се занимаваш с митници и подобни кретении

Веси, а дано да ти е време   Praynig, иначе знаеш, за тебе винаги  Hug


мерси за информацията. Можеш ли да ми кажеш на колко месеца сте. Ние сме на 6 м. и се чудя дали да поръчвам или не. Младежът ми е високичък 70 см.

# 14
  • Мнения: 2 663
Дъщеря ми става на 6 утре, слагам я да виси в проходилката  , но не се забавлява особено, та реших да е нещо по-весело

Общи условия

Активация на акаунт