Как и с какво чистите фурната си вътре..?

  • 11 852
  • 29
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 127
Аз използвам универсалния препарат Meglio - това е спрей - обезмаслител. Чисти перфектно. Използвам го за фурната, пръскам от него по загоряли тави, мия мивката, маха идеално котлен камък (при нас водата е страшно варовита), чисти перфектно фуги, пръскам мазни петна по дрехите...............

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Още един глас в подкрепа на Меглио. И аз чистя само с него, пръскам и оставям да се накисне час - два фурната. Всичко се е разкиснало и само забърсвам.

# 3
  • Мнения: 198
това меглио за всичко го ползвам/само не го пия Simple Smile/ За фурни е чудесно

# 4
# 5
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз нямам нужда от препарати, тя сама се чисти. Ама ако имах-бих ползвала Меглио. Така че още един глас за този препарат. Laughing

# 6
  • Мнения: 434
Отскоро ползвам Sano Forte plus и е страхотен,препоръчвам го горещо.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз нямам нужда от препарати, тя сама се чисти. Ама ако имах-бих ползвала Меглио. Така че още един глас за този препарат. Laughing
Малко офф: Джемма, спри се моля те, вече черна завист ме гризе заради самопочистващата се фурна! Не е честно, пфу!  Laughing

# 8
  • Мнения: 4 292
Чистя я понякога с Меглио, нищо, че е самопочистваща.  Peace

# 9
  • Мнения: 35
От търсене и смяна на много препарати, една жена ми препоръча българския ФАВОРИТ.
Е нямате идея какво действие има! Само дето ме предупреди непременно да слагам ръкавици, че е толкова силен, чак кожата пробива. Не мирише толкова, колкото останалите, на основата на сода каустик е.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 746
Използвам Apta Four.

# 11
  • София
  • Мнения: 346
От търсене и смяна на много препарати, една жена ми препоръча българския ФАВОРИТ.
Е нямате идея какво действие има! Само дето ме предупреди непременно да слагам ръкавици, че е толкова силен, чак кожата пробива. Не мирише толкова, колкото останалите, на основата на сода каустик е.
Той освен кожата и печката ще ти пробие.

# 12
  • Мнения: 8 999
С Меглио чистя всичко, но само фурната не успях да почистя - обилно напръскана, престоя повече от час, като отвреме навреме разтърквах с гъба, но загорелите петна си останаха. Пробвах и с някаква бяла субстанция /специално за фурни пишеше на опаковката/ - кисна, търках, кисна, търках, но ефектът беше минимален.
Само моята фурна ли е такъв инат?

# 13
  • Мнения: 2 891
Медикс за печки. С него успях да сваля 3 сантиметров нагар във фурната, в старата ми квартира. Нямаше такава гадост, но препаратът се справи отлично!

# 14
  • Мнения: 207
Аз съм с на Дионис пастата - перфектна е за фурната - намазвам,загрявам на 50 градуса за 15мин и после почиствам с влажна кърпа,а най ми харесва,че не мирише на хлор цялата кухня,а на тревички  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт