Asos.com. Има ли поръчали ?

  • 1 210
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 459
Има ли някой, дет си е поръчал нещо от тоя сайт да ме светне как става.
Кога пристига доставката, колко пари и т.н.?
Мерси   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 663
България не е в списъка със страните, където правят доставка!

# 2
# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
И все пак не е зле да се разбере колко е надежден сайта...вариант е да се поръча на близък човек, живеещ в старана, която е в списъка и той да ги прати до България  Peace

# 4
  • Мнения: 2 132
На мен 1/2 от дрехите и обувките са ми от там  Laughing Има както по-евтини неща , така и дизайнерски. Обаче сестра ми живее в Англия и порачва с английска кредитна карта и ги доставят на нея.
Няма проблем да се връщат дрехи или да се заменят. Във всяка поръчка има талон , който може да попълниш ако нещо не ти харесва. На него се отбелязва какъв е проблема, какво искаш да направят те ( да ти върнат парите, да заменят продукта и т.н.). Връщали сме една рокля за смяна на размер. А на една тениска , която бях взела за приятеля ми имаше малка дупчица и ни я замениха без проблем.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Айде пак да си говорим за asos  Party някой успя ли да поръча нещо на някого някъде  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 125
Айде пак да си говорим за asos  Party някой успя ли да поръча нещо на някого някъде  Sunglasses

Ако знаеш само от колко време го разглеждам този asos-има невероянти дрехи,но естествено ние пак сме прецакани,защото живеем все пак в България  #2gunfire

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 01:29 от ИВОHА

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Наистина има много красиви неща там...аз поръчах на една приятелка във Франция и тя ми ги изпрати нещата до тук...намерих начин с две думи  Laughing

# 8
  • на пистата
  • Мнения: 5 819
аз съм от поръчалите,но с доставка в чужбина

# 9
  • Мнения: 125
Благородно ви завиждам   bouquet

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ИВОHА, моята приятелка ще се прибира на 17.05 в България...тези дни пак ще поръчам нещо...ако искаш мога и на теб да поръчам...пиши ми на лични да се разберем нещо    bouquet

# 11
  • Мнения: 125
ИВОHА, моята приятелка ще се прибира на 17.05 в България...тези дни пак ще поръчам нещо...ако искаш мога и на теб да поръчам...пиши ми на лични да се разберем нещо    bouquet

Искам да Благодаря на jorjeta за услугата която ми предложи..за съжаление си избрах 3 блузки,но за 2 от тях няма размери а няма смисъл да поръчвам само 1 ...
Мила Благодаря ти още веднъж   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт