глезотия или необходимост е купуването на bebyphone

  • 3 699
  • 132
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
мили мами споделете вашето мнение по този въпрос необходимост или глезотия е бебефона?

# 1
  • Мнения: 682
Според мен е необходимост. Особено ако живеете в къща.

# 2
  • Мнения: 5 940
Така и не успях да се доверя на  bebyphone, имам ,но така си стои. Синът ми през деня спи в дневната, където съм и аз. Иначе живея в къща, но особено, когато беше съвсем малък просто не си и помислях да отида в друга стая, докато спи.

# 3
  • Мнения: 1 931
Ако живееш в голяма къща с много стаи и детето си има самостоятелна стая в която спи е необходимост, но за тези малки панелчета,кутиики в които голяма част от хората живеем е глезотия.

# 4
  • Мнения: 2 865
необходимост

# 5
  • Мнения: 27 524
Не само не е глезотия, ами е и вещ от първа необходимост. Поне за мен е страшно полезен и още го ползвам  Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Преди да го купим и аз си мислех,че е глезотия.Купихме го чак когато Тери беше на 5м и за мен това е най-полезната покупка.Все още го ползвам вечер или за следобедния сън.

# 7
  • Мнения: 252
Не мисля че е глезотия. Необходимост е ,  ако живееш в голямо жилище. Ние живеем в две преходни стаи кухня и просто нямах нужда от това.

# 8
  • Мнения: 72
необходимост

# 9
  • Мнения: 2 757
Нито едно от двете. Бебефонът е улеснение на живота

# 10
  • Мнения: 236
За мен това е най-полезната вещ, където има бебе. Моят бебефон е със едни поставки, които се слагат под матрачето на бебето и следят сърдечната дейност. Просто не знам какво щях да правя без бебефона, особено първите 2-3 месеца. И сега си го пускам, той има обхват 30 метра и си ходя спокойно из къщата. Когато бебка беше малка бяхме в апартамент-също го ползвах, много е удобен и успокоява майката. Не пречи пак да си проверяваш детенцето, но те успокоява, когато не си в стаята с него.

# 11
  • Мнения: 2 757
Нито едно от двете. По-скоро е улеснение на живота

# 12
  • Мнения: 2 171
Зависи от това колко е голямо жилището, в което живеете Peace. Ние сме в гарсониера и не ми е бил необходим изобщо. Това е май единственото нещо, което не си купих и чиято липса не усетих.

# 13
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
аз няма , но и апартамента ми не е голям
смятам обаче , че е необходимост    , а  не глезотия Thinking

# 14
  • Мнения: 4 292
Мноооого зависи. Аз нямах нужда и не купих. Тогава би било излишен разход за нас. Но на този етап, ако имам второ детенце, няма да е глезотия, а необходимост и улеснение.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт